Skocz do zawartości
starcraft20

[ROM](AOKP B39) Dragon ICS V3.3.2 [1080p-MP4-AROMA] (17/06)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak z szybkością tego romu względem RR, dużo na plus? Oraz jak jest z możliwością personalizacji, więcej opcji niż w RR?

RRemix stracil Lidera w moich oczach ;) wgraj a zobaczysz :) juz jeden sie przekonał , sądze ze i Ty dołaczysz do tego grona jak sie zdecydujesz ;) , a konfiguracja hmm nie ustepuje RR , wrecz przeciwnie jest bardziej ciekawie wizualnie i przy czym szybko,szybciej :)

---------- Post dołączono o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

mało osób zna angielski :D a przecież jest google translate :P no myślę że nie za wiele osób korzysta z xda a jak już to nie chce im się zakładać temaru ale rom na prawde mega

EDIT

jestem pod dużym wrażeniem!!! Chciałem edytować bulit.prop a tu już wszystko jest co chciałem modyfikować i nawet lepiej to autor zrobił o_O. jak narzazie już około godziny bawie się i rom jest super szybki na rremixie tak nie miałem ale on również jest dobry. Zaktualizowałem fluxi więc teraz czas na testy. Naprawdę polecam ten rom do przetestowania, bardzo fajny wygląd, super zmodyfikowany pod baterię (co można sprawdzić w bulid.prop)

pozwole sobie zacytowac Prawdziwego Fana RR mianowicie grzesdroid , jego post mówi sam za siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się zmienić klawiature qwerty na stockową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a przestrzegales reguły instalacji?...bo chyba cos mi sie wydaje ,ze nie... , przy podkreceniu na 1.4 nic sie nie dzieje wiec wina bedzie lezala po stronie nie dopatrzenia przy instalacji

juz wiem co było przyczyna restartów...es manager zadań...jak zakańczałem zadania po chwili miałem restart ale to dziwne troche na wszystkich romach nic sie nie działo a tu taki zonk:D,trudno poradze sobie bez es'a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda, że nie można odbierać sms'ów bezpośrednio z lockscreena. Tylko trzeba odblokować :( w stockowym 4.0.3 mi sie to spodobało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szkoda, że nie można odbierać sms'ów bezpośrednio z lockscreena. Tylko trzeba odblokować :( w stockowym 4.0.3 mi sie to spodobało :D

przeciez na lockscrenie mozesz dodac wiadomosci i zamiast odblokowywac to na wiadomosci najazd i masz...w czym wiec problem?:)

bodajrze w rol control wchodzisz blokada czy lockscreen i tam wybierasz typ np nr.4 , nastepnie na samym dole dodajesz w wolne miejsca skroty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niby, tak ale to przechodzi do wiadomości ogółem. A w Stockowym było bezpośredni do nowego sms-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

Szkoda, że tu jakichś szajsów dowalił autor. Jakieś Shoppingi, Dragon Go czy supervideo, mam nadzieję, że jak to rootem wywale to się nie rozkraczy.

Da się jakoś ten obciachowy plusk przy odblokowaniu/zablokowaniu ekranu wyłączyć oraz dźwięk aparatu?

Edytowane przez schreder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Da się zmienić klawiature qwerty na stockową?

Da się ale trzeba moda zainstalować, właśnoe jestem w pracy więc nie mam jak link podać

Szkoda, że tu jakichś szajsów dowalił autor. Jakieś Shoppingi, Dragon Go czy supervideo, mam nadzieję, że jak to rootem wywale to się nie rozkraczy.

Da się jakoś ten obciachowy plusk przy odblokowaniu/zablokowaniu ekranu wyłączyć oraz dźwięk aparatu?

Ja śmieci usunołem i jest super :D ale kilka bajerów dodanych jest np. Super, 7 themów, i kilka fajnych apek :D a plusk w ustawieniach/ dzwięki odznacz

[email protected] SGS ||

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Da się ale trzeba moda zainstalować, właśnoe jestem w pracy więc nie mam jak link podać

Ja śmieci usunołem i jest super :D ale kilka bajerów dodanych jest np. Super, 7 themów, i kilka fajnych apek :D a plusk w ustawieniach/ dzwięki odznacz

[email protected] SGS ||

To jak bedziesz mógł to podeśli linka :) bedzie piwko :) A jeszcze jedno pytanie w jaki sposób włączyć Beats Audio(podczas instalacji wybrałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale macie klawiature android, też kest dobra. Ale jak będę miał jak to wtzuce link na tapataku źle się szuka :)

[email protected] SGS ||

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi