Skocz do zawartości
convers.

Gry działające na SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy wam też Mass effect: Infiltrator wyłącza się po około dziesięciu minutach grania od razu mówię że special przed włączeniem gry czyszcze pamięć ram i mam 450 mega zajętego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Locke
    Panowie, mam problem z dwoma grami: Brothers in Arms 2 strasznie mi klatkuje, nie da się grać. Podobnie jest z Real Racing 2, co prawda tutaj obraz jest ok, ale dźwięki i muzyka lagują. Mam te gry z Google Play i Samsung Apps. Nie pomagają restarty. Rom: oficjalny XEO, najnowszy.

Kiepska optymalizacja FTW... W sumie to o optymalizacji w przypadku naszych fonów nie powinniśmy w ogóle rozmawiać, bo to to samo, co Exynos 4210, który ma 2x większą moc w 3D niż wersja osadzona w Galaxy SII... A tymczasem jest sroga ♥♥♥♥♥♥♥ w niektórych grach, które po prostu klatkują. Real Racing 2 wyraźnie zwalnia, podobnie jest z Asphaltem 7 itp. Na chwilę wgrałem ROM Siyaha i po podkręceniu GPU do 600 MHz i ustawieniu proca na 1600 MHz gry zyskują dość wyraźnie na płynności, ale czy naprawdę 1.4 GHz Quad i najszybszy dostępny GPU dla Androida nie radzi sobie z niezbyt za********i graficznie grami? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Mnie tam na stocku w tych grach o których piszecie nic nie klatkuje ;)

Wysłane z SGS 3 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Locke
    Mnie tam na stocku w tych grach o których piszecie nic nie klatkuje ;)

Wysłane z SGS 3 za pomocą Tapatalk 2

Ta, jasne. ;-) Sprawdzałem na dwóch GS3, białym i niebieskim. Każdy widzi co innego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rain86

@up

Każdy widzi to co chce widzieć ;) nie zmienia to jednak faktu, że gry klatkują i tyle - tak samo było po premierze sgs II - na iOS wszsytko ładnie chodziło a sgs II łapał niezłe lagi np w Modern Combat 3 - pamiętam to chyba była 5 misja (ucieczka na ciężarówce) lagi tak straszne, że nie dało się grać. W sgs III też się zdarzają ścinki - asphalt 7 - trasy w nocy tu widać ładnie spadki płynności animacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziekuj gameloftowi...a nie samsungowi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pablov6

Panowie gdyby samsung wykorzystał 100% swojego cpu to byłby mocny sprzęt ale bateria by zaraz padła :D

Ja też widzę czasami spadek fps'ów w Asphalt 7 ale tylko w niektórych momentach co też się zdziwiłem że taki sprzęt i potrafi gra spowolnić ale tak jak mówię to nie wina naszego S3 tylko producentów że źle optymalizują gry i teoretycznie na o wiele słabszym sprzęcie ta gra mogła by nawet bez zacinki pójść jeśli by do perfekcji z optymalizowali.

Kto wyżej pisał że na srajfonie chodzą płynnie a czy nie zastanowiłeś się że iphone ma tylko jeden model który producent dokładnie optymalizuje i wszystko płynnie i cacy śmiga post-143174-14255710056337_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EmCii

Asphalt 6 na Ipod Touch 4g też już laguje po tym jak wydali wersję dostosowaną do 4s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wyżej pisał że na srajfonie chodzą płynnie a czy nie zastanowiłeś się że iphone ma tylko jeden model który producent dokładnie optymalizuje i wszystko płynnie i cacy śmiga

I za to duzy plus dla Apple'a. Haterzy podniecaja sie ile to gigaherzow, rdzeni i ramu maja ich samsungi (przyklad), a konczy sie na tym ze maja 2x mniej fps'ow niz userzy iphone'ow. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pablov6

Jak by Samsung miał tylko S3 (raczej tylko serię Galaxy) a nie kilkadziesiąt modeli to byłaby identyczna sytuacja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi