Skocz do zawartości
convers.

Gry działające na SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

Soren

U mnie Asphalt 7 na stocku xeo potrafi przycinać. Nie jest to nagminne ale jak już przytnie to skutecznie psuje zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety, ale jestem strasznie zawiedziony działaniem gier na Galaxy S3.:zdegustowany: Topowy model, za taką kasę, a głupie gierki rodem z PSXa potrafią lagować. Gdzie są te 4 rdzenie? Podkręcone Mali? Wysokie wyniki w benchmarkach? A no są, ale ograniczone 1 GB, zapchaną bzdetami pamięcią RAM.

Pomyślcie, jakie problemy mamy już teraz, co będzie natomiast za kilka miesięcy jak zaczną wychodzić coraz bardziej wymagające gry? >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też wydaje się że to wszystko od małej ilości ram trzeba poczekać na galaxy note 2 i wymienić tam jest 2 GIGA ramu .A tak na marginesie grałem w parę gierek na HTC ONE X i tam gry chodzą jeszcze gorzej zresztą tak jak cały fon .Niestety musimy się chyba pogodzić z tym faktem że fony na androidzie nigdy nie będą chodziły tak jak na IOS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Sory ale chyba was pogieło. Jakoś do tej pory ludzie nie mieli problemów z grami zarówno na androida jak i psx'a przy 1gb ram i mniej. Winni są developerzy i brak jakiejkolwiek optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Real Racing 2 mam z Samsung Apps i też mi przerywa grę co 1-2 min. w Play piszą, że gra jest straszne niedopracowana ...ostatnia aktualizacja była w lipcu. Siedzę na Omedze 4.1.1.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi kolego w mass efect pomogło że walczyłem internet i śmigła że aż miło .A tak co do tego że ps1 nie miał tyle ramu i wogóle to trzeba zauważyć że ps1 było stworzone tylko do gier i wogóle nie miał na pokładzie jakiegoś android i innych rzeczy od samsung wiec nie ma co porównywać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    No niestety, ale jestem strasznie zawiedziony działaniem gier na Galaxy S3.:zdegustowany: Topowy model, za taką kasę, a głupie gierki rodem z PSXa potrafią lagować. Gdzie są te 4 rdzenie? Podkręcone Mali? Wysokie wyniki w benchmarkach? A no są, ale ograniczone 1 GB, zapchaną bzdetami pamięcią RAM.

Pomyślcie, jakie problemy mamy już teraz, co będzie natomiast za kilka miesięcy jak zaczną wychodzić coraz bardziej wymagające gry? >:(

W kazdym watku w ktorym piszesz to narzekasz, nie prosciej sprzedac SGS3 i kupic co innego, nudne sie to juz robi.

Ja gram w Dead Trigger na ultra high i jakos nie mam klatkowania itp,tak samo w MC3, a sa to jedne z bardziej wymagajacych pozycji.

Co do zarzadzania pamiecia sie z Toba zgadzam, ale to nie wina SGS3, ale ogolnie androida.

W ten sposob to i 2GB bedzie za malo bo tez zapcha sie uslugami w tle.

Poza tym zrobilem to o czym pisales, wlaczylem odtwarzacz z muzyka w tle, w przegladarce otworzylem strone skopiowalem kawalek tekstu otworzylem edytor tekstu wkleilem tekst, moglem przelaczac sie miedzy tymi aplikacjami i zadna nie zostala zamknieta wiec nie wiem skad sie Tobie to wzielo, ze nie mozna.

Wysyłane z mojego A100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W kazdym watku w ktorym piszesz to narzekasz, nie prosciej sprzedac SGS3 i kupic co innego, nudne sie to juz robi.

Jest takie przysłowie: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.", parafrazując je nieco Galaxy S3 to smutna konieczność bo w chwili obecnej nie ma nic lepszego. Poza tym, daliśmy się nieźle wydymać z tym S3, Azjaci czy Kanadyjczycy mają wersje z 2 GB RAMu (co Samsung tłumaczy obawą przed wymaganiami JB)...natomiast nie obawiał się o losy użytkowników, którym wcisnął miliony sztuk Galaxy S3 z 1 GB RAMu.>:(

Co do gier, to jak pisałem:

1) Real Football 2012 jako-tako ok, gra tylko czasami klatkuje.

2) Brothers in Arms 2 Free+ T R A G E D I A! Grać się nie da, ciągłe lagowanie a bywa, że sama się wyłącza (Android ją wyrzuca z powodu braku wolnej pamięci).

3) Real Racing 2 obraz w miarę ok, ale za to dźwięk strasznie laguje.

To wszystko dzieje się na OFICJALNYM, stockowym romie XEO. NIE MAM zainstalowanej masy aplikacji. Dosłownie kilka najbardziej potrzebnych. Co mam w takim wypadku zrobić, żeby na tym (jeszcze) najwydajniejszym z dostępnych smartfonów dało się grać w proste (w zasadzie) gierki?!

Co do mojego narzekania...narzekam bo chce mi się już rzygać tekstami w stylu: "na Androidzie niewykorzystany ram to stracony ram" lub "po co Ci wolny ram? Android świetnie radzi sobie z multitaskingiem" - otóż nie radzi sobie, bo jego sposobem na multitasking jest...ograniczanie działających aplikacji w tle poprzez ich ciągłe uwalanie.

Co do zapychania 2 GB RAMu...bzdura, czym się ma zapchać, skoro wrzucony tam zostanie soft, który zajmuje dokładnie tyle samo co na S3? Natomiast w S3 odpaliłem sobie internet, sklep play i adobe reader, przeleciałem po ekranach (praktycznie zero widżetów), wróciłem do menadżera aplikacji a tam...Adobe Reader ubity. Czym to wytłumaczyć, szczególnie że telefon miał jeszcze około 100 MB wolnej pamięci? Podobnie jest z grami...odpalasz grę i system panicznie ubija wszystko w tle, często razem z TW a nawet samą grą (opisywane przypadki wyłączania się gry w trakcie zabawy).:facepalm:

Edytowane przez BlueV3lv3t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artii89

Zgodze sie z Toba z ta pamiecia RAM, ale nie zgodze sie z tymi tytulami co Ci klatkuja, mnie osobiscie nie klatkuja a mam najnowszy ROM XEO od samsunga zadnych root'ow nic, i 30 apek zainstalowanych i te tytuly chodza mi bardzo dobrze, nie ma spowolnienia czy lagow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Android sobie radzi z mt, nie radzi sobie soft od samsunga a to różnica.

Po co ci ram skoro będziesz od nowa do pamięci ładował każdą aplikację? Na mój gust próbujesz być mądrzejszy niż programiści zarówno samsunga jak i googla.

Do tego jak widzisz powyżej koledze te gry nie klatkują. Można? Można. Przyczyny należy szukać gdzie indziej a nie narzekać, a jak chce ci się rzygać to sprzedaj po co się męczyć? Zdrowszy będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi