Skocz do zawartości
convers.

Gry działające na SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

StagG
    Jak by Samsung miał tylko S3 (raczej tylko serię Galaxy) a nie kilkadziesiąt modeli to byłaby identyczna sytuacja :)

Jakby producenci urządzeń z Andkiem mieli modele z jednej serii, to stracili by miliony, bo mielibyśmy po 1-2 modele z każdego segmentu (low-end, middle-end, high-end), a nie każdemu dany model w danym przedziale cenowym może przypaść do gustu. Więc jest większa szansa, że pójdzie do konkurencji. A tak, mamy 500 modeli, każdy bierze co chce. jest spokój. I kasiora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    Jest takie przysłowie: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.", parafrazując je nieco Galaxy S3 to smutna konieczność bo w chwili obecnej nie ma nic lepszego. Poza tym, daliśmy się nieźle wydymać z tym S3, Azjaci czy Kanadyjczycy mają wersje z 2 GB RAMu (co Samsung tłumaczy obawą przed wymaganiami JB)...natomiast nie obawiał się o losy użytkowników, którym wcisnął miliony sztuk Galaxy S3 z 1 GB RAMu.>:(

Co do gier, to jak pisałem:

1) Real Football 2012 jako-tako ok, gra tylko czasami klatkuje.

2) Brothers in Arms 2 Free+ T R A G E D I A! Grać się nie da, ciągłe lagowanie a bywa, że sama się wyłącza (Android ją wyrzuca z powodu braku wolnej pamięci).

3) Real Racing 2 obraz w miarę ok, ale za to dźwięk strasznie laguje.

To wszystko dzieje się na OFICJALNYM, stockowym romie XEO. NIE MAM zainstalowanej masy aplikacji. Dosłownie kilka najbardziej potrzebnych. Co mam w takim wypadku zrobić, żeby na tym (jeszcze) najwydajniejszym z dostępnych smartfonów dało się grać w proste (w zasadzie) gierki?!

Co do mojego narzekania...narzekam bo chce mi się już rzygać tekstami w stylu: "na Androidzie niewykorzystany ram to stracony ram" lub "po co Ci wolny ram? Android świetnie radzi sobie z multitaskingiem" - otóż nie radzi sobie, bo jego sposobem na multitasking jest...ograniczanie działających aplikacji w tle poprzez ich ciągłe uwalanie.

Co do zapychania 2 GB RAMu...bzdura, czym się ma zapchać, skoro wrzucony tam zostanie soft, który zajmuje dokładnie tyle samo co na S3? Natomiast w S3 odpaliłem sobie internet, sklep play i adobe reader, przeleciałem po ekranach (praktycznie zero widżetów), wróciłem do menadżera aplikacji a tam...Adobe Reader ubity. Czym to wytłumaczyć, szczególnie że telefon miał jeszcze około 100 MB wolnej pamięci? Podobnie jest z grami...odpalasz grę i system panicznie ubija wszystko w tle, często razem z TW a nawet samą grą (opisywane przypadki wyłączania się gry w trakcie zabawy).:facepalm:

Co do tych 2GB to nie wiem, czy to taka bzdura, ze mogla by sie zapchac, bo teraz nie wszystkie uslugi odpalaja sie Tobie na SGS3, zostaje jakis margines wolnego RAM.

Przy wiekszej ilosci wolnej pamieci nie jest powiedziane, ze nie odpaliloby sie wiecej uslug, aplikacji w tle itp w zaleznosci rowniez od tego ile i co ma dany uzytkownik zainstalowane.

Co do gier to jak juz napisano wczesniej przede wszystkim jest to wina producenta gry, skoro podobnie wymagajace tytuly dzialaja bez problemu to wychodzi, ze kuleje optymalizacja.

Taka niestety cena za wolnosc, swobode wyboru i roznorodnosc swiata Androida :)

Przy wiekszosci gier na szczescie to sytuacja tymczasowa, ktora poprawi sie z czasem, SGS3 jest stosunkowo krotko na rynku i przy kolejnych aktulizacjach danej gry na pewno bedzie lepiej.

Zreszta to najbardziej dotyczy pozycji, ktore byly przed pojawieniem sie SGS3 na rynku, bo gry, ktore ukazaly sie pozniej generalnie dzialaja bez problemu.

Poza tym tytuły, ktore wymieniles okazuje sie, ze u innych dzialaja dobrze.

Nigdy nie zdazylo mi sie, zeby system ubil sama gre.

Fakt, ze mogliby ustawic, zeby nie ubijalo TW, mam nadzieje, ze w koncu to poprawia, zreszta o tym jest inny watek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawka: Brothers in Arms 2 działa lepiej po zrobieniu factory resetu. Nie wiem dlaczego tak jest, bo instalowałem tę grę wcześniej na czysty ROM, ale ok, na razie pomaga. Nie wiem jak z innymi grami.

Natomiast dalej się zdarza, że gra wyłącza się (np. muszę kilka razy ją uruchomić żeby wreszcie było ok) co ewidentnie świadczy o problemach z zarządzaniem/ilością pamięci RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

To nie wiem, mnie naprawde taka sytuacja sie nie zdarzyla, zeby ubilo gre i zebym musial odpalac ja po kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry od Madfingersów (Dead Trigger, Shadowgun, Samurai i tak dalej) działają i masakrują. Elder Sign (jedna z moich ulubionych gier na andka) również działa i masakruje. Pozostałe: Speedx, Gunbros, Fruit/Jump Ninja, Real Racing 2, Need for Speed Shift (gry które przeniosłem z poprzedniego fona) chodzą świetnie ale z małymi bugami. Teraz gry od Gameloftu..... NIE POLECAM ściągać gier z ich website'a. Zrobiłem się w balona i taki np. Pindball Ride nie działał mimo że stronka ewidentnie powiedziała mi że jest ok. Generalnie ich gry są naprawdę SŁABO zoptymalizowane pod SGS3. Jeżeli już coś od nich bierzecie to tylko z Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Picy

A możecie mi powiedzieć dlaczego Max Payne nie widzi na nasz telefon?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Picy,

Bo nie jest zoptymalizowany pod ten model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Picy

A ja czuję że jak by poszukać pirata to by chodziło płynnie, tylko jako przeciwnik takich praktyce nie chce tego robić... szkoda w moich młodych latach w technikum zagrywalem się w pierwsza odsłonę.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Na najnowszym przecieku LH9 poprawiła mi się płynność Real Racing 2 - gra już się wcale nie przycina, pozostał błąd z charczącym dźwiękiem , MC3 chodzi mega płynnie, pobieram ShadowGun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cm 3 dziala. Gdy ustawi sie jezyk w tel na angielski. Aslhalt 7 smiga az milo. Nova 3 tez :) wg mnie ogolnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi