Skocz do zawartości
Charnooh

Mini Motor Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem i dziwię się, że nikt o tej grze wcześniej nie wspomniał.

Są tą wyścigi z przepięknie wyglądającą grafiką. Autka fajnie się prezentują a trasy są bardzo ciekawe, jest kilka ustawień sterowania, ja gram na domyślnym i jest dla mnie bardzo wygodne bo jak zacząłem jeździć to nie mogłem przestać i już się do niego przyzwyczaiłem. Poziom trudności jak dla mnie troszkę zbyt łatwy, większość wyścigów udaje mi się wygrać już za pierwszym razem. Na duży plus zasługuje multiplayer (wifi). Grałem na swojej Ztce z kolegą na iPhone 3gs, pojeździliśmy kilka wyścigów i zabawa jest świetna, multi działa wybornie i daje dużo frajdy zwłaszcza jak gra się w więcej osób.

Grę kupiłem za około 3 zł (chyba jakaś zniżka była wtedy, nie wiem jak jest teraz) ale warto wydać nawet kilka złotych więcej.

Na filmiku jest wszystko fajnie zaprezentowane, polecam obejrzeć w 720p:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextgenreality.minimoto&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5uZ Xh0Z2VucmVhbGl0eS5taW5pbW90byJd

Edytowane przez Charnooh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grę już kupiłem w maju, pograłem tydzien i usunalem. Ale może kogoś wciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w sumie przeszkadzalo dosyc kiepskie sterowanie ale ogolnie byla nawet ok.

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna gierka,przede wszystkim mapy są fajne,fakt powtarzają sie ale zawsze jakies efekty są..lepsze od reckless racing

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi w sumie przeszkadzalo dosyc kiepskie sterowanie ale ogolnie byla nawet ok.

Pewnie (na pewno :P) grałeś na tablecie. I masz rację, bo na 10 calach sterowanie nie jest wygodne, twórcy mogli pomyśleć i umożliwić graczowi ustawienie położenia przycisków na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio grałem na sgs2 w modern combat 3 i grało mi sie tragicznie wręcz moje ręce nie są przystosowane do 4.3 cali w takie gry,skrecanie bylo mozolne i czesto nie trafialem w przyciski a na 3.5 calach mam wszystko blizej siebiei jest mi wygodniej...więc nie dziwi mnie ze na tablecie moze byc nie wygodnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna gra, jeszcze jest w promocji za 3,40 :)

Zdecydowanie lepsza od Reckless Racing. Na HD2 jak wszyscy na raz się zderzają to potrafi ściąć, no i plansze oraz menu się długo ładują ale poza tym grywalne.

Osobiście przestawiłem sobie sterowanie na te, gdzie strzałki do skręcania ma się po rogach ekranu, a nitro na środku, jakoś mi tak wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna gra. Gram już od jakiegoś czasu i jeszcze się nie znudziła. W promocji za 80gr to wręcz grzech nie kupić. Mam pytanko do Was. Jest ktoś w stanie zlokalizować save'a? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra gra, polecam każdemu maniakowi małych wozików :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grał ktoś na LWW? Jak działa? Bo zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi