Skocz do zawartości
wojtus

[TUTORIAL] Root dla Samsung Galaxy Mini 2 ( GT-S6500 )

Rekomendowane odpowiedzi

Vut

Opisze Ci jak ja to zrobiłem dziś, a więc wykonałem roota według tego postu http://forum.android.com.pl/f882/tutorial-root-dla-samsung-galaxy-mini-2-gt-s6500-185873/index17.html#post3672571 gdy wgrasz według tego poradnika cwm to z pierwszego postu (http://forum.android.com.pl/f882/tutorial-root-dla-samsung-galaxy-mini-2-gt-s6500-185873/) pobierz zip (root-g2x-su-2.3.6.3.zip) który wrzuć na pamięć wewnętrzną bądź na kartę pamięci po czym

"Następnie wyłącz telefon, wciśnij wszystkie fizyczne klawisze naraz i gdy pojawi się napis Samsung puść power (resztę trzymaj) i powinieneś być w recovery. Po tym dajesz install zip from internal/external sdcard i wybierasz zipa z 1go postu. Po tym restart i powinieneś mieć prawa Roota."

Gdy do tego zechcesz podkręcić procka to postępujesz według tego poradnika (http://forum.android.com.pl/f882/s6500-d-sgm2-kernel-dla-stock-romu-1-1-ghz-bln-192188/) i na końcu instalujesz aplikacje SetCPU dzięki temu mój mini przyśpieszył w betchmark'u wynik z 3025 skoczył do ponad 4000 :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem tą paczkę i wcisnąłem reboot system i mam opcje ,,No" i ,,Yes - fix root(/system/bin/s" które wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fulko0

Pomocy nie mogę uruchomić Recovery kombinacja klawiszy a wgrałem przez Odin3-v1.85 plik cwm-6.0.3.3-b2-jena.tar.md5

chce telefon żony odrestałrować. Może to ma znaczenie że to jest GT 6500D

---------- Post dołączono o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

a przy logo Samsung zapala się żółty trójkąt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Win98

Flashuj ponownie recovery

I wykonaj odpowiednio kombinację klawiszy

Do trójkąta polecam użyć triangle away

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MS55

Witam mam pewien problem, gdy rootowałem mojego samsunga napotkałem niespodziewany błąd przy odpaleniu "runme.bat" a wygląda on tak:

Bardzo prosze was o pomoc.

Edytowane przez Hubal
    Screen wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Wgraj Roota przez CWM. Paczkę SuperSu. Tak będzie łatwiej i nie bedziesz używał PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zokel

czesc córka dostala fona galaxy mini 2 i co polecacie aby go ulepszyc po zalaczeniu wyswietla sie znaczej plusa ale niema simlocka co musze po kolei zrobic i jak aby miala z niego pozytek jakis brandowany rom ? tylko jaki polecacie stabilny i co nie muli fona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Win98

Wgraj rom z grudnia 2012.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, czy może ktoś z was, w jaki sposób wykonać root'a na smasung galaxy mini 2 S6500D. Prosiłbym o link. Jestem nieobeznany w temacie.

A tutaj jak widzę jest root dla samsung g.mini 2 lecz s6500...(czy tjest jakaś różnica we wgraniu root'a?)

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi