Skocz do zawartości
BigMac

Pytania i Odpowiedzi 2/ FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

lopez07

Spróbuj reset ustawień lecz wcześniej , zrób my backup to może być błąd systemowy lub poprostu coś z telefonem. Jak restart ci nie pomoże to niestety ale do serwisu będzie chyba trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qba284

Nawiązując do kolegi wegi77 czy jeśli na pulpicie naciskam vol- bądz vol + to powinien zmieniać sie poziom głośności dzwonka??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07
    Nawiązując do kolegi wegi77 czy jeśli na pulpicie naciskam vol- bądz vol + to powinien zmieniać sie poziom głośności dzwonka??
    Tak pod warunkiem , że aktualnie nie masz odpalonej aplikacji z muzyką działającą w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qba284
    Napisano (edytowane)

Wszystkie aplikacje ubite ale po naciśnięciu vol- bądź + zmienia się głośność multimediów. Głośność dzwonka mogę zmienić w ustawieniach. Ale wyjaśnijcie mi po co miał bym zmieniać głośność dzwonka ??

EDIT:

Po restarcie działa tak jak powinno

Edytowane przez qba284

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    roliii

Mam szybkie pytanie, drażni mnie już to. Od godziny Ewka sama zapala wyświetlacz i gasi, nie jest to wina przycisku bo jak na niej działam to się nie wyłącza. Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Przywrócenie ustawień fabrycznych - Choć nie jestem pewien czy da to długotrwały efekt :)

Ewentualnie gdy zauważysz takie zjawisko zrestartuj telefon

Wielu użytkowników ma ten problem, możliwe że to wada Sense 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    roliii

Mam sense 3.6 ;x ustawienia fabryczne nie za bardzo mnie zadowalają.. resetowałem już 3 razy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czy na Androidzie 4.0.3 jest coś takiego jak oszczędzanie energii? W poprzedniej wersji było coś takiego, że jak stan baterii spadł np. do 30% to wyłączało się WiFi itp...

Edytowane przez tobiasty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07
    Czy na Androidzie 4.0.3 jest coś takiego jak oszczędzanie energii? W poprzedniej wersji było coś takiego, że jak stan baterii spadł np. do 30% to wyłączało się WiFi itp...
    Właśnie niestety ale nie ma pojawił się tylko komunikat jak jest mniej niż 15% i telefon może się sam wyłączyć jak będzie mieć 0% jak więcej to nie przynajmniej u mnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie niestety ale nie ma pojawił się tylko komunikat jak jest mniej niż 15% i telefon może się sam wyłączyć jak będzie mieć 0% jak więcej to nie przynajmniej u mnie tak jest

U mnie to samo :/ Wielka szkoda, bo to była naprawdę przydatna funkcja :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi