Skocz do zawartości
BigMac

Pytania i Odpowiedzi 2/ FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

To mój pierwszy post więc chciałem się przywitać.

Jak wasze Evo radzą sobie z filmami HD mkv. U mnie 720p w miarę chodzą płynnie w vplayerze. Dźwięk trzeszczy. 1080p tp porażka. W mxplayerze jeszcze gorzej. W htc siedzi ics.

Sądziłem przy zakupie że filmy HD będzie odtwarzał bez zajakniecia. A tu nie miła niespodzianka :-(

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez antzuch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

A jaką masz karte ? Jakiej klasy bo to ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jaką masz karte ? Jakiej klasy bo to ma znaczenie.

8GB dołączona oryginalnie do zestawu. To chyba class 4. Więc karta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyłączyć większość aplikacji działających w tle wszelkie aplikacje służące do tego wyłączają wszystko tylko na kilka sekund

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Masz to kurcze wbudowane w system. Trzymasz domek a później na boki wyrzucasz aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Witam po updacie mam dziwny problem. Mianowicie otrzymuje typowe spamujące smsy z numerów dwucyfrowych najczęściej są to numery 21, 22, 41, 42. Jest to dość uciążliwy problem, ponieważ wczoraj otrzymałem~70 takich informacji. Co moze pomóc na ten problem?"

Taki oto miałem problem. Rozwiązanie z tematu zbiorczego o ICS pomogło lecz tylko doraźnie. Zawsze jak ponownie uruchomię telefon to opcja "komunikaty sieci komórkowej " się uaktywnia. Jakieś pomysły na rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Chciałem tylko zapytać jak działa usługa HTC SEnse? Chodzi mi o lokalizacje i blokowanie telefonu. Bo gdy wchodze na strone htcsense.com to nc takiego tam nie ma... Pozdrawiam i prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4
    8GB dołączona oryginalnie do zestawu. To chyba class 4. Więc karta?

Raczej wina karty, na class 10 powinno być dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź BSPlayer Free. U mnie na MX Player filmy cięły się bardzo mocno, a na BSP działają bez zarzutu. Tylko, że sprawdzałem wyłącznie 720p, nie mam filmów w 1080p do przetestowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po aktualizacji do ICS funkcja modem jako tel nie działa na GB wszystko działało bez zarzutu ,chodzi o funkcję kiedy podłącza się tel przez usb i można np przeglądać internet na kompie poprzez tel ,który staje się modemem i udostępnia połączenie internetowe.Jak włączam tą funkcję to słyszę w windows dźwięk powiadomienia o podłączeniu usb ,po chwili dźwięk odłączenia usb choć kabla nie odłączam ,z początku myślałem że może kabel ,albo gniazdo usb ,lecz sprawdziłem wszystkie gniazda i efekt ten sam ,dodam że na tym samym kompie na GB wszystko działało.Oczywiście robiłem ustawienia fabryczne po aktualizacji.Może ktoś sprawdzić czy ta opcja chodzi u was czy może to wina oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi