Skocz do zawartości
robak56

Android 4.0 ICS Sense 3.6 - wrażenia i odczucia po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ściągam aktualizacje do androida 4.0 przez OTA:-) waży niecałe 300 MB... W końcu się doczekaliśmy, sprawdzanie czy też macie!!! Dodam że mam telefon z Playa, bez roota i s-off, na oryginalnym sofcie.

Dobry początek dnia:-)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

//Powstały dwa nowe tematy o oficjalnej aktualizacji wiec je połączyłem i postarałem jakoś uporządkować. W tym temacie proszę dzielić się wyłacznie wrażeniami i odczuciami na temat aktualizacji. Wszelkie posty nie związane z tematem (także te które bardziej pasują do działu pomocy technicznej) będą usuwane, a w razie potrzeby dodatkowo będą rozdawane ostrzeżenia. - pulun

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam u mnie też znalazł tylko jestem w pracy i muszę poczekać aż do domu wrócę.robak56 po aktualizacji podziel się wrażeniami .Szczerze myślałem że aktualizacja będzie do 4.0.3 a nie do 4.0.Zobaczymy po aktualizacji

Edytowane przez uczaj26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest 4.03 i sense 3.6, tylko na powiadomieniu o aktualizacji pisało że 4.0:-) wygląda świetnie i działa jak na razie bardzo dobrze, lecz mam go kilka minut i trzeba dłużej protestować:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Wrażenia na plus. Bardziej płynny, inny dock i ciemne tło obszaru powiadomien, ładniejszy, inne ustawienia. Wszystko jak w leaku, który był już bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na xda inni również dzielą się wrażeniami czytam że lepiej 4.0.3 lepiej wykorzystuje ram i jest go więcej

I also noticed that much more RAM is free. Glad to see that 1GIG being used properly!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie drażni jedna rzecz. używam Swype i jak coś pisze to na górze, na pasku pojawia się ikonka klawiatury. Po rozwinięciu jest możliwość wybrania klawiatury. Nie potrzebuje tego. Można to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eltrix

No i mam go:), antutu 5524, może będzie więcej jak się system uleży, przegladarka dużo szybsza; testuje dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zdenerwowało jedno, zniknęła bateryjka HTC z widgetów. Jak ktoś kto ma roota a jeszcze nie aktualizował to niech ją wyciągnie, bo po aktualizacji i przywróceniu fabrycznych znika i nie ma możliwości jej pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Mnie drażni jedna rzecz. używam Swype i jak coś pisze to na górze, na pasku pojawia się ikonka klawiatury. Po rozwinięciu jest możliwość wybrania klawiatury. Nie potrzebuje tego. Można to wyłączyć?

Tak jest zawsze na każdym ics i jest to bardzo fajna opcja.

Przeglądarka jest szybka jak błyskawica gdy Flash jest na żądanie. Płynna niesamowicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Zniknie root po aktualizacji i nie wiem czy będzie się go dało zrootowac tak od razu. Z reguły po wyjsciu nowych wersji systemu trzeba czekać chwile na sposób na roota.

No to ja teraz czekam na jakiegoś dobrego customa, najlepiej z custom kernelem - tylko, że tutaj htc chyba musi źródła udostepnic...

Sprawdźcie działanie gier - będzie wyraźna różnica na plus jeśli htc zastosowalo zaktualizowane sterowniki do adreno ;)

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi