Skocz do zawartości
robak56

Android 4.0 ICS Sense 3.6 - wrażenia i odczucia po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

rohen

ma znaczenie tylko przy przesylaniu danych albo np.zapisywaniu zdjec...wyzsza klasa -szybciej,przy używaniu aplikacji nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    preed

Jednak ICS nie dla wszystkich był łaskawy... wykrylem jeszcze jedna nieprawidlowosc. Podczas wpisywania postow, wiesza sie czasem na kilka sekund klawiatura ekranowa, karte mam sandisc 16Gb class 10, system niezasyfiony, tylko kilka aplikacji...

Edytowane przez BigMac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Przypominam, że ten wątek służy do dzielenia się opiniami, a nie zadawania pytań od dziś zaostrzam walkę z postami nie odnoszącymi się do tematu.

Zadanie pytania zostanie nagrodzone ostrzeżeniem jak i odpowiedź na to pytanie także zostanie nagrodzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Odrazu mowie ze tematu szukalem ale nie znalazlem. Posiadam owy telefon z root i s-off. Roomow zadnych nie wgrywalem. Chcialbym go w wersji 4.0. Niestety nie otrzymuje zadnych monitów o nowej wersji oprogramowania tak jak dzieje sie to u Was. Mam caly czas tylko jeden monit ze trzeba jakies gry zaktualizowac co waza jakeis 46mb. Gdy to robie system sie wiesza. Ekran robi sie czarny widze jakiegos ludka i koniec.

Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Odrazu mowie ze tematu szukalem ale nie znalazlem. Posiadam owy telefon z root i s-off. Roomow zadnych nie wgrywalem. Chcialbym go w wersji 4.0. Niestety nie otrzymuje zadnych monitów o nowej wersji oprogramowania tak jak dzieje sie to u Was. Mam caly czas tylko jeden monit ze trzeba jakies gry zaktualizowac co waza jakeis 46mb. Gdy to robie system sie wiesza. Ekran robi sie czarny widze jakiegos ludka i koniec.

Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam.

Kolego, masz roota i na bank s-on bo mialem identyczny problem...jest juz tutaj temat ze na roota nie wgrywac aktualizacji bo sie uwali. Wtedy pozostaje tylko wyjac baterie. Jesli chcesz 4.0 to musisz usunac roota - jest tu na forum poradnik i pamietaj zeby robic identycznie i z wskazówkami jak i odpowiednia kolejnoscia bo inaczej padnie Ci plyta glowna i wtedy czekanie w serwisie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolego, masz roota i na bank s-on bo mialem identyczny problem...jest juz tutaj temat ze na roota nie wgrywac aktualizacji bo sie uwali. Wtedy pozostaje tylko wyjac baterie. Jesli chcesz 4.0 to musisz usunac roota - jest tu na forum poradnik i pamietaj zeby robic identycznie i z wskazówkami jak i odpowiednia kolejnoscia bo inaczej padnie Ci plyta glowna i wtedy czekanie w serwisie...

Dziekuje za odpowiedz ale chyba nie podejme sie usuwania roota. W opisu wyglada to dla mnie dosc mocno skomplikowane. Mam pytanie czy np moge oddac telefon do jakies serwisu gsm by przywrocili mi ze tak sie wyraze stan fabryczny? Jezeli tak jak myslisz ile to moze kosztowac? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam;) mam pytanie czy opłaca sie aktualizowac evo do ics mimo kilku niedociagniec androida 4 na tym telefonie? Obecnie na 2.3.4 nic nie tnie, wszystko chodzi płynnie, gierki także, ramu nigdy nie brakuje:) jedynie bateria kiepsko trzyma i aparat raz robil zdjecia z paskami:D i sama ich jakosc tez nie powala:)

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 2.3.4)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

Jakich kilku niedociągnięć? Oczywiście, że się opłaca. System chodzi płynniej. Poza tym aktualizacja wprowadza wiele usprawnień. Zresztą cały ten temat jest o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

No nie wiem czy się tak opłaca... Ja bym wolał odblokować bootloader z możliwością powrotu do stanu gwarancyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Po dłuższym użytkowaniu po aktualizacji muszę powiedzieć, że na duży plus. Obecnie bardzo rzadko "za mula". Chodzi ciągle płynnie, sporo lepiej niż w 2.3.4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi