Skocz do zawartości
robak56

Android 4.0 ICS Sense 3.6 - wrażenia i odczucia po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Krasil

Bardzo duża płynność telefonu i skakania po ekranach głównych. RAM dosłownie wylewa się z telefonu, tak go dużo wolnego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niby tak, ale mi np aplikacje nie chciały sie uruchamiac ze skrotow na ekranie glownym, musialem dodac od nowa. generalnie ja zrobilem przywrocenie do ustawien fabrycznych, zeby miec pewnosc ze wszystko bedzie ok, ale tym samym stracilem bateryjke od htc i bylbym wdzieczny jakby ktos mogl sie nia podzielic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki Ci bardzo, lubię ten widget

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeii

W moim odczuciu również same plusy. Wcześniej miałem wolnego ramu około 230 teraz około 350 :) Jedynie mnie dziwi, że całkowity ram pokazuje mi niecałe 800 mb a ponoć mamy 1GB ramu nie? Z gierek które sprawdzałem to GTA III które kiedyś czasami przycieło trochę teraz nie byłem w stanie zrobić tak, żeby się przycieło. Jedyny mój problem to jak dodać teraz na pulpicie folder? Bo nie mogę znaleźć takiej możliwości... No i najbardziej ciekaw jestem czy bateria nam teraz potrzyma trochę dłużej czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol123

Po aktualizacji GTA mi nie działa. "Niestety, aplikacja Gta... została zatrzymana."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol123

Nie pomaga. Za to w mc3 w kółko włącza się filmik z logo gameloft. Chociaż nova 3 działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

U mnie mc3 działa tak samo na każdym romie, tutaj też. Trzeba zmienić język na ang i nie przerywać intra.

Dźwięki na sluchawkach i głośniku chyba mocno poprawione na moje ucho.

Mi sie wydaje że warto przejść z genesis na oficjala, te romy poza zmiana wyglądu i BA niewiele wnosily.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądarka chodzi mega płynnie, jakość i głośność dźwięku wg. mnie poprawiona. Nieużywanego ramu zostaje około 320-330mb więc jak narazie same plusy. Naprawdę widać różnicę =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Wszystkie gry chodzą tak samo jak na custom romach i na wycieku ics. Czyli dość znosnie.

Za to system i przeglądarka przyspieszyły. Faktycznie więcej ramu. Bardzo udana aktualizacja htc dopracowalo soft, na widać bugow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi