Skocz do zawartości
robak56

Android 4.0 ICS Sense 3.6 - wrażenia i odczucia po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak macie, że po aktualizacji ciągle telefon gada co on to nie zaktualizował i czego nie zrobił.

#edit

Już rozwiązałem. Talkback dopiero po aktualizacji zadziałał. A tak to płynność animacji świetna. Wydajność też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest glosniejszy glosnik ok 100 db

bylo 85-90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja już także po update, przyłączam się do pochwał itd. Mam tylko jeden problem, odtwarzacz muzyczny nie widzi moich mp3. Nie udało mi się znaleźć żadnych opcji w odtwarzaczu, żeby wskazać folder. Oczywiście pliki fizycznie są na karcie, mogę się do nich dostać poprzez manager plików i odtworzyć pojedyńczo.

Czy ktoś rozwiązał ten problem mam dokładnie to samo!

-----

OK rozwiązałem sam, wystarczy: zamknąć aplikację Muzyka, wyczyścić dane aplikacji, uruchomić ponownie telefon :) Działa.

Edytowane przez mikekrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koniol

Troche mi przeszkadza przy odblokowaniu tel "i" w drugiej lini z ikony wiadomości poprostu razi w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po kliknięciu w aplikacje czyli menu tło jest koloru czarnego ,mi się wydaje że taki wyblaknięty czarny ,odczucie jak był by za mgłą.Są jakieś ustawienia ostrości obrazu ???? znalazłem tylko jasność wyświetlacza im wyższa tym kolory bardziej wyblakły.Jak widać w powiadomieniach / szybki dostęp nie można dołożyć np gps , wifi itp , a jest wiele jeszcze miejsca na dole , tak jak to było w 2.3.4 ,trzeba najpierw wcisknąć ustawienia dodatkowe potem wifi ,ale gps już bezpośrednio nie ma tylko trzeba wchodzić w lokalizację i dopiero włączyć gps.Pytam się po co to nazywa się szybki dostęp ??????????.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Jak na razie przejrzałem dwie strony i już usunąłem piętnaście postów, pulun wyraźnie napisał, że tu dzielimy się opiniami odnośnie ICS, a nie pytaniami.

Kolejne posty nie odnoszące się do tematu zostaną usunięte, a ich autorzy zostaną nagrodzeni ostrzeżeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

Problem. Aparat w 3d działa ok, ale w 2d nie jest 2d tylko są jakby włączone obydwa na raz i jak robię zdjęcie widzę 2 razy to samo, ale przesunięte maksymalnie. Czyli nie jest to 3d, ale 2d też nie.

/Prosiłem o nie zadawanie pytań ? Wygrałeś ostrzeżenie - BigMac

Poprosiłeś w trakcie pisania mojego postu, więc nie widziałem, ale luz. :P

Szkoda, że nie zostawiłeś rozwiązania jakie później dodałem, może by się komuś przydało.

Edytowane przez szymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Warto zmienić z romu Virtuous Eclipse? Dużo różni się Sense 3.6 od 4? I jeśli bym aktualizował teraz z tego romu to stracę kontakty, aplikacje itp.?

Nie znajdzie ci aktualizacji. A jak znajdzie i zainstalujesz to uwalisz cały system. Aktualizować można tylko z oficjalnego romu.

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem fajną rzecz, przy zablokowanym ekranie można ściągnąć pasek powiadomień i się dostać do nieprzeczytanych mailii wiadomości czy nieodebranych połączeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłem fajną rzecz, przy zablokowanym ekranie można ściągnąć pasek powiadomień i się dostać do nieprzeczytanych mailii wiadomości czy nieodebranych połączeń

To już cecha ICS'a. ;-)

Ogólnie jestem pod bardzo dużym wrażeniem szybkości działania. Komendy są wykonywane szybciej niż w GB.

Taki Real Football 12 potrafił zamulić na 2.3 podczas gry, tutaj zero problemów!

Bardzo duże uznania dla hTC, odwalili kawał solidnej roboty!

Swypnięte z hTC EVO 3D przy użyciu Tapatalk'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi