Skocz do zawartości
robak56

Android 4.0 ICS Sense 3.6 - wrażenia i odczucia po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilką zobaczyłem że Adobe Reader wolno zamyka pdf chyba z 2 do 3 sec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei zauwazylem ze mozna wylaczyc wbudowane appki, wystarczy wejsc w jej wlasciwosci i bedzie przycisk wylacz i znika z app drawera

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BOSS2

Kolejny minus: nie mogę z klawiatury bluetooth wpisywać polskich znaków. Przy pisaniu tekstu z klawiaturki bluetooth wyświetla się na górnej belce [EN], nie wiem jak zmienić na [PL].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja z kolei zauwazylem ze mozna wylaczyc wbudowane appki, wystarczy wejsc w jej wlasciwosci i bedzie przycisk wylacz i znika z app drawera

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

trafne spostrzeżenie , bo miałem dość tych apek jak akcje itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do zmian, to zauważyłem, że w menu aparatu pojawił się tryb makro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    - Co do literki "i" w Wiadomości to faktycznie lipa (moim zdaniem wynikające ze spolszczenia a nie niechęci czy błędu HTC, pytanie jest jedno ile osób używa stockowego programu do Wiadomości? Jak masz Handcent to problem nie występuje

- Co do baterii to może poczekajmy z tymi osądem, teraz padła Ci szybciej bo się "bawiłeś" nowym systemem, może poczekajmy na długoterminowe tesy, ja sam miałem problem z baterią na GB bo około 15 musiałem już ładować (dużo korzystam z telefonu), więc będę po kilku dniach wiedział

- o co chodzi Ci z FB? Jest dokładnie tak samo jak był w GB (trzeba tylko dokonać autoryzacji usługi i już)

Z FB chodzi mi o to, że w starym GB było FB dla HTC Sens i obecny FB. Na ICS jest tylko normalny FB. Różnica niby żadna oprócz tego, że teraz trzeba logować się do FB, wyłączać wszystkie powiadomienia o zdjęciach, notatkach itd aby mieć kontakty do ludzi z FB. Wcześniej aplikacja FB dla HTC Sense ściągała tylko kontakty do telefonu i nie trzeba było się logować do programu i wyłączać tych wszystkich powiadomień. Po prostu więcej czasu trzeba poświęcić aby to wszystko działało tak jak przed aktualizacją.

Wiadomości używam normalnych nie jakiś programów a to i o którym wspomniałem było już na Sensacji i po prostu HTC przy spolszczaniu mogło troszkę zmiejszyć wielkość czcionki tak aby się wszystko mieściło, sądzę że nie jest to problem dla takiej firmy a problem był zgłaszany przez posiadaczy Sensacji po aktualizacji prawie 3 miesiące temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Różnica niby żadna oprócz tego, że teraz trzeba logować się do FB, wyłączać wszystkie powiadomienia o zdjęciach, notatkach itd aby mieć kontakty do ludzi z FB. Wcześniej aplikacja FB dla HTC Sense ściągała tylko kontakty do telefonu i nie trzeba było się logować do programu i wyłączać tych wszystkich powiadomień. Po prostu więcej czasu trzeba poświęcić aby to wszystko działało tak jak przed aktualizacją.

Witam,

Chciałem się dowiedzieć, czy Wy również macie problem z jakością zdjęć kontaktów z facebooka które są mapowane do kontaktów. Wszystkie są teraz rozmyte. Podejrzewam, ze wcześniej (za 2.3..) za to odpowiedzialny był Facebook for HTC Sense który chyba z tym sobie lepiej radził. Macie jakieś pomysły jak można poprawić jakość zdjęć? Może jakaś przetestowana apka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczesniej mialem jedno zdjecie z googla, teraz bylo rozmyte bo pobralo je do kontaktu z serwera, zaladowalem z telefonu i jest ok.

Android 4.0 jest super, bardzo podoba mi sie czcionka, wyrzucenie gier jak the sims czy nfs z aplikacji czy zlikwidowanie niezapelnionych wczesniejszych siedmiu kart na widzety.

Do minusow moge zaliczyc jakies wolniejsze zalaczanie sie opery mobile i nieznaczne problemy z flashem.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rohen

bluetooth dziala idealnie ...moze masz problem z konfiguracja..np.w laptopie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem zadowolony z czasu działania baterii. Wczoraj myslalem ze działa podobnie do GB ale po dzisiejszym dniu widze ze działa dłuzej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi