Skocz do zawartości
robak56

Android 4.0 ICS Sense 3.6 - wrażenia i odczucia po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem mega zadowolony , jedyne co mnie zawiodło to działanie GTA III , telefon kosztował prawie 1400 zł a tnie się gra , myślałem że ICS coś zmieni...a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

U mnie się nie tnie. Może masz wolną kartę SD ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to co dostałem w pudełku , dopiero mam go od 2 dni. Kingston 8 GB Class 4 , masz CLASS 10 ? Lepiej chodzi ? Właśnie czytałem o tym na forum ale nikt jasno nie potwierdził że po zmianie chodzi lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

No to ma bardzo duże znaczenie classa karty.

Wysyłane z Evo 3D by matw4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale odpowiadacie bo posiadacie czy tylko z logicznego podejścia do tematu odpowiadacie ? W moim poprzednim Wave II musiałem mieć class 10 bo żadna nawigacja nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Również jestem mega zadowolony , jedyne co mnie zawiodło to działanie GTA III , telefon kosztował prawie 1400 zł a tnie się gra , myślałem że ICS coś zmieni...a tu zonk.

Ustaw w ustawieniach wszystko na maksymalne, tylko rysowanie obiektów ustaw na ok. 50%. Mi chodzi wtedy bez zająknięcia.

Swypnięte z hTC Evo 3D przy użyciu Tapatalk'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swoją drogą nie dziw się, że tak działa, nasz telefon nie jest oficjalnie wspierany przez tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo romów ostatnio przejrzałem. Na moim EVO Stock rom istniał około 2 dni w GB wiec nie mam wiele do porównania.

Zaaktualizowałem oficjalnego GB na stock i dalej aktualizacje do ICS.

Wrażenia:

Prędkość softu naprawdę jest duża. Jednak to tylko nakładka w moim odczuciu. Po kilku miesiacach zabawy z kilkunastoma ROMami chyba nie miałem nigdy 1900pkt w Quadrant. Predkość Emulacji (fpse, nesoid itp) spadła tak samo jak wydajnosc processora. Moje odczucia poprawy sterowników dla ADRENO 220 sa takie: Wszystko działa tak samo jak na całej reszcie Custom Romów, z tą różnicą ze benchmarki oraz najbardziej wydajne gry obrazują fakt, że taki Virtuos Eclipse 1.0 sense 4 jest 2 krotnie szybszy w kazdym aspekcie.

Poprawka względem oryginalnego Ginger Bread jest naprawdę udana. Soft jest idealny, ale to nadal firmowy soft od developera. Jest wolniejszy odkażdego Custom Romu.

Przeglądarka działa super! Tutaj nie ma co, ale żaden Custom rom nie działał tak dobrze, ale to chyba zasługa dostosowania softu pod Evo 3D. bateria trzyma puki co. Nie czuje jakiejś różnicy. Zobaczymy z czasem.

PS: jest kilka bugów, np samoczynnie włączające się 3d np w Maxie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Także jestem zadowolony z 4.0. Działa jeszcze płynniej :D Plusy: avatary kontaktów przy smsach, foldery na pulpitach, tryb samolot w szybkim dostępie, dolny pasek menu. Jedynie brak GPS w szybkim dostepie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi