Skocz do zawartości
BigMac

Android 4.0 ICS Sense 3.6/Pytania i Odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

thugz

Mnie irytuja poza moim wyzej opisanym watku na temat zmiany innego panelu na glowny z zielona ramka(przycisk home),przychodzace komunikaty sieci komorkowej,czyli te cholerne anonse z dwucyfrowymi numerami.Wiem gdzie sie je wylacza (odhaczam ptaszka) lecz pomimo to,co jakis czas sie samoczynnie wlaczaja.Wchodze w ustawiena a ptaszek znowu jest zaznaczony.Ma ktos taki przypadek-irytuje mnie to,bo w ciagu minuty moze przyjsc 10 komunikatow.Cos musi zalaczac ale nie wiem co ,od 3g sie nie pokazuja te anonse.wtf.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mnie irytuja poza moim wyzej opisanym watku na temat zmiany innego panelu na glowny z zielona ramka(przycisk home),przychodzace komunikaty sieci komorkowej,czyli te cholerne anonse z dwucyfrowymi numerami.Wiem gdzie sie je wylacza (odhaczam ptaszka) lecz pomimo to,co jakis czas sie samoczynnie wlaczaja.Wchodze w ustawiena a ptaszek znowu jest zaznaczony.Ma ktos taki przypadek-irytuje mnie to,bo w ciagu minuty moze przyjsc 10 komunikatow.Cos musi zalaczac ale nie wiem co ,od 3g sie nie pokazuja te anonse.wtf.....

dziwne, ja ma ciagle odhaczony czyli jest ok..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

No dobra tak jak napisałem w pierwszym poście "Temat powstał na chwilę, do czasu gdy się sprawa z ICS uspokoi"

Wydaje mi się, że właśnie nadeszła ta pora emocje opadły większość pytań zadaliście te trudne jak i te banalne ( jak tworzyć folder :super: )

Gdy teraz będziecie borykali się z problemami to wybieracie Dyskusja Ogólna lub Pomoc Techniczna.

Tylko pamiętajcie o tym by nie powtarzać już tu zadanych pytań w innych działach bo to może grozić ostrzeżeniem.

No więc :zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x