Skocz do zawartości
BigMac

Android 4.0 ICS Sense 3.6/Pytania i Odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie. Miałem s-off, roota i customowe recovery. Wrzuciłem ostatniego GB, aktualizacja poszła bez problemu. Telefon nadal jest s-off! Ale jest nowszyu hboot, nie mam roota oraz wgrało się standardowe recovery. Reasumując - spokojnie można aktualizować :).

Ktoś ma pomysł jak to zrootować? Ktoś coś już próbował? Przeszkadza mi ilość domyślnych "śmieci" i chętnie bym posprzątał menu ;)

Niby dalej masz s-off, ale czy sprawdzałeś czy mozesz coś sflashować przez fastboot? na xda ostrzegali przed tym. Rom bedzie działał, ale teraz masz najnowszy, zablokowany hboot, i standardowe recovery. Z tego co sie doczytałem, na tym hboocie nie zrobisz juz downgrade'u, i chyba nie chce przepuścic flasha recovery...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak zaktualizuje go przez wifi to usuna mi sie wszystkie aplikacje i dane z karty??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koniol

task killer przytrzymac domek dłużej i można kończyć aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy jak zaktualizuje go przez wifi to usuna mi sie wszystkie aplikacje i dane z karty??

BYło opisywane parenaście razy, czytaj uważnie i ze zrozumieniem.

Aktualizacja OTA nie usuwa !!!! żadnych danych.

Dane usuwane są po wykonaniu tzw przywracania ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    task killer przytrzymac domek dłużej i można kończyć aplikacje

To nie jest task killer! Usuwasz tylko historie ostatnio uzywanych appek.

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@---Edi--- nie przegladalem innych tematow i wczesniej nie aktualizowalem android'a wiec wolalem sie zapytac zeby pozniej nie bylo rozczarowan. Wiem ze moj blad ale w tym temacie nie bylo nic o tym napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Noktu

To ja mam pytanie czy ktoś nie dostał jeszcze aktualizacji. Wczoraj dostałem odpowiedź na forum, że aktualizacje są wysyłane "falami", ale z ciekawości pytam bo nie wiem czy jestem sam czy ktoś też jest w tej samej sytuacji co ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie do osób, które maja evo z play, macie może jakiś widget od playa w systemie? Gdzieś w sieci mi się rzuciło w oczy, że coś takiego rzekomo istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeii

Ja mam pytanie jak włączyć klawiaturę swype?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niby dalej masz s-off, ale czy sprawdzałeś czy mozesz coś sflashować przez fastboot? na xda ostrzegali przed tym. Rom bedzie działał, ale teraz masz najnowszy, zablokowany hboot, i standardowe recovery. Z tego co sie doczytałem, na tym hboocie nie zrobisz juz downgrade'u, i chyba nie chce przepuścic flasha recovery...

Nie próbowałem nic wgrać - czekam aż ktoś przetrze szlak ;). Po wejściu w recovery jest S-OFF, ale jak napisalem jest nowy hboot oraz standardowe recovery. Z ROMu jestem bardzo zadowolony - przydał by się jedynie root żeby wyrzucić nieco śmieci, ale jak ktoś trafnie zauważył można wyłączyć zbędne aplikacje i wtedy ich zwyczajnie nie widać :).

Myślę, że kwestia krótkiego czasu jak ktoś rozkmini nowego hboota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x