Skocz do zawartości
mikrus999

Mój LWW ma za mało ram, dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie jestem tu nowym użytkownikiem więc nie jestem pewny czy temat założyłem w dobrym dziale, a wiec do rzeczy mam od niedawna ten telefon zdarzyłem go ogarnąć, nie mieszałem nic w oprogramowaniu ale ściągnąłem sobie z sklepu play Android Assistant i chciałem sprawdzić ile mam ramu. pPatrze "całkowita pamięć 335,3" co widać na screenie na dole i z tego co wiem to on powinien mieć 512 dlaczego tak jest u mnie to ? w innym programie jak AutoKiller jest tak samo:)

post-150915-14255707261678_thumb.jpg

post-150915-14255707261441_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ktosiu

a system to według ciebie gdzie jest jak nie w pamięci, gdzie cache, gdzie dalvik .

policz i dopiero narzekaj że jest mało, z reguły programy nie wymagają więcej niż 100Mb wolnej pamięci

standardowo, ok 100-150 Mb wystarcza na wszystko by uruchomić

w sumie szkoda że się nie da za bardzo zwiększyć ilości jak w niektórych tabletach do 1Gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wolna pamięć ram zostaje mi tylko 100-50?:)

---------- Post dołączono o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

i chyba przez tak mało pamięci ram klawisz wstecz sie tez wiesza:) i komórka zauważyłem tez ma małe lagi w niektórych miejscach:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się nazywa alokacja pamięci, dlatego pełnego RAM nigdy nie wykorzystasz bo jego niektóre sektoty są na stałe przypisane dla sprzętu/systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki w końcu ktoś to wytłumaczył;)

a ktoś odkrył czemu się klawisz wstecz zawiesza skoro nie mam zapchanej komórki?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja obciąża procesor i być może potrzebuje chwilę na wyłączenie i zapisanie danych, druga sprawa to governor czyli pisząc w skrócie instrukcje dla procesora z jakim napięciem i taktowaniem ma pracować, pewne aplikacje i czynności powodują zmiany stanów pracy dlagego czasem są lagi czy zwiechy kiedy procek z niskiego taktowania wchodzi na wyższe obroty i vice versa.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Inol

Lub też ze względów technicznych. Jeśli nie masz założonej folii na wyświetlaczu wtedy "zabrudzony" przycisk wstecz działa z opóźnieniem. Spróbuj go wytrzeć suchą szmatką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba musi być BARDZO brudny :E

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brudny to on aż taki nie jest:D muszę zakupić folie:D ale dziek za rade bo myślałem ze mi się psuje ;) mój pierwszy telefon z adnkiem a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ktosiu

wcale nie musi być brudny, wystarczy ze jest wilgotny w miejscu dotyku os potu z palców i już zdarzają się zawieszania klawiszy czasem całego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi