Skocz do zawartości
LEvEL

Błąd podczas wykonywania kopii kontaktów oraz danych z kalendarza

Rekomendowane odpowiedzi

LEvEL

Witam

Nie mogę zrobić kopii zapasowej na kartę pamięci kontaktów z telefonu /1 plik vcf/. Podczas tworzenia kopii zapasowej na SD przy użyciu telefonu w kontaktach, pasek postępu zatrzymuje się na 75% i wyskakuje błąd:

"Nie można eksportować danych" Nieznany błąd

próbowałem na aplikacji poniżej i wyszedł dodatkowo problem z danymi z kalendarza oraz oczywiście kontaktów.

My Backup Pro 3.0.1

Contacts: Failed: unknown error: Unable to convert BLOB to string.

Calendar: Failed: Couldn't read row 0, col -1 from CursorWindow. Make sure the Cursor is initalized correctly before acccessing data from it..

Wcześniej działało wszystko oki, kontaktów mam około 330. Karta sim sprawna, katalog PIM istnieje

Proszę o sugestie

Edytowane przez LEvEL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Masz miejsce na sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LEvEL

Tak, jakieś 13 gb. Próbowałem na innej karcie to samo. wiec to na pewno jakiś kontakt w telefonie/face mu to uniemożliwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzyj jakie kontakty się zgrały. Najprawdopodobniej następny w kolejce powoduje błąd. Usuń go i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LEvEL

to będzie bardzo trudne ponieważ numery poszczególnym kontaktom oznaczają ich moment zapisu. Czyli dla przykładu zapisałem kontakt "Agnieszka" i on otrzymał nr 255. Zapiszę "Kasia" i dostanie nr 256. Nr nie oznaczają kolejności w spisie telefonu, czy kolejności alfabetycznej. Udało mi się poprzez opcję wyślij kontakt na email eksportować 244 pozycję ze spisu, porównuję teraz z plikiem .vcf z przed miesiąca, który ma 334 kontakty. Problem jest taki, że wszystkie kontakty są w jednym pliku .vcf. Jak je wyodrębnić aby jeden kontakt miał 1 plik .vcf? Wtedy spokojnie można porównać jakich kontaktów brakuje po nazwach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na bank nie jest to kolejność wpisu, nie jest to też kolejność alfabetyczna ale mimo wszystko kontakty są mniej więcej pogrupowane alfabetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi