Skocz do zawartości
GPKrzychuXxX

Czy istnieje możliwość wymiany srebrnej ramki wokół ekraniku ???

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu odebrałem tel z serwisu gdyż kończyła mi się gwarancja a wysłałem tak dla zasady z założenia a nóż coś wymienia ;-) i wymienili mi wyświetlacz z ramka oraz tylna klapką :-D wysłałem do CCS ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, mam ten sam problem, odprysk lakieru jest az w 11 miejscach, telefon nigdy mi nie spadl ani nic wiec to nie z mojej winy.. Niezbyt estetycznie to wyglada...dodalabym zdjecia na ktorym widac pare odpryskow, tylko ze nie da sie ich wgrac...mam pytanie czy ta wada podlega gwarancji? nie oddawalam nigdy zadnego sprzetu na gwarancje dlatego prosze o jakies wkazowki ;/ telefon kupilam w pazdzierniku 2013 a gwarancja jest chyba na 2 lata? tylko, ze nie mam podbitej karty gwarancyjnej, kupilam go przez allegro i dolaczono pusta ksiazeczke gwarancyjna i fakture zakupu. Prosze o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal
    mam pytanie czy ta wada podlega gwarancji?

Ta wada raczej nie podlega gwarancji, jest to w skutek naturalnego zużycia materiału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem s3 z ramka peknieta dokladnie do polowy prxy kazdym przycisku oraz wejsciu usb, wszystkie rogi luszczyly sie z fatby, wziolem drobny papierek scierny i zrobilem cała ramke na czarny mat, efekt boski jak w hoxie , koszt zero zlotych a gon jak nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmdevil

Jakim papierem ściernym najlepiej zedrzeć ten srebrny lakier żeby nie porysować i uszkodzić ramki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi