Skocz do zawartości
GPKrzychuXxX

Czy istnieje możliwość wymiany srebrnej ramki wokół ekraniku ???

Rekomendowane odpowiedzi

crun

ee, nie wiem czy o tym samym mowimy, ale ja w kazdym rogu na tej srebrnej ramce mam po prostu laczenia. nie ma sie czym denerwowac i wpadac w paranoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andi25
    ee, nie wiem czy o tym samym mowimy, ale ja w kazdym rogu na tej srebrnej ramce mam po prostu laczenia. nie ma sie czym denerwowac i wpadac w paranoje.

To normalne, każdy tak ma. Po prostu tak jest to zbudowane, nie ma się czym martwić. Co innego łączenie (które jest zawsze, choć widać je tylko jak się ktoś przyjrzy) a co innego pęknięcie.

Edytowane przez Andi25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tel już leży od tygodnia w serwisie Regenersis, dzisiaj dzwoniłem i gość powiedział że ustalają z Samsungiem przyczynę pęknięcia.

Zdjęcie wykonane przez Regenersis

post-87975-14255708379543_thumb.jpg

Edytowane przez Andromedae

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lazer8

Ja dostałem zapewnienie z Plusa, że wymienią mi telefon. Co z tego wyjdzie to nie wiem... Poinformuję Was.

Dosyć przykra sprawa z naszymi s3. Przy telefonie za tyle kasy nie powinno być takich wad. Szkoda, że samsung nie uczy się na błędach apple. Najgorsze jest to, że my zostajemy bez telefonu a serwis nie może dogadać się z samsungiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ragalg1

U mnie jest jednym rogu ale bylem dzis w Saturnie i co prawda w atrapie byly wszystkie rogi z tym (w niebieskim, ja mam bialy). O dziwo moim zdaniem pekniecie jest pod bezbarwna warstwa bo jak paznokciem dotykalem to nie czuc nic. W sumie mam go w gumowym pokrowcu i nie przeszkadza mi to ale jak na cos za 2000 zl to tandeta jak nic.

Wysłane z mojego GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andi25
    U mnie jest jednym rogu ale bylem dzis w Saturnie i co prawda w atrapie byly wszystkie rogi z tym (w niebieskim, ja mam bialy). O dziwo moim zdaniem pekniecie jest pod bezbarwna warstwa bo jak paznokciem dotykalem to nie czuc nic. W sumie mam go w gumowym pokrowcu i nie przeszkadza mi to ale jak na cos za 2000 zl to tandeta jak nic.

Jesteś pewien że to pęknięcie? I że tylko w jednym rogu...? Może to po prostu bardziej widoczne łączenie, przyjrzyj się dobrze bo jak tego nawet nie czuć to raczej nie jest to pęknięcie... (szczególnie że w rogu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjrzałem się dokładnie, mam w rogach takie linie, ale to nie jest na 100% pęknięcie, tylko tak jak już koledzy napisali, po prostu łączenie.

Przecież osoba nic o tym nie wiedząca nawet tego nie zauważy. Mi osobiście to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tak jak już koledzy napisali, po prostu łączenie.

To nie jest żadne łączenie bo ta ramka to jeden element - odlew. W tym miejscu po prostu ramka była zamocowana, na etapie produkcji, w stelażu razem z innymi ramkami, np. do malowania, itp.

Później po prostu ramka została odcięta ze stelaża a naddatki materiału obcięte. A, że zrobiono to bardzo niechlujnie to już inna para kaloszy.

Te "pozostałości" na rogach, o których piszecie to zupełnie co innego niż te faktyczne pęknięcia, których zdjęcia krążą w necie i są załączone w tym temacie.

Edytowane przez RadkoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dzisiaj będę spać spokojnie, ponieważ zadzwoniono do mnie z serwisu, miły głos kobiecy przeprosił za zwłokę. Oczywiście wymienią ramkę, telefon powinienem otrzymać na początku tygodnia.

Więc kto ma ten sam problem co ja, proponuje o udanie się do serwisu.

Dzisiaj tel odebrałem, ramka nowa. Czego chcieć więcej.

Edytowane przez RadkoR
    post pod postem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak długo czekales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi