Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Gry i Aplikacje Czytaj więcej.. ×
mydelko397

Big win soccer

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie pojawila sie dosc ciekawa gra, jak Sam a nazwa wskazuje zwiazana jest z pilka nozna, chodz nie wiem Sam do jakiego gatunku ja zaliczyc, prowadzimy swoj zespol, zdobywajac i ulepszajac swoje karty. Gra dosc ciekawa chodz brakuje sporo np ustawien formacji, taktyki itd. A jak wam gra ogolnie sie podoba?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hotheadgames.google.free.bigwinsoccer&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

chociaż jestem dziewczyną, strasznie mnie ta gra wciągnęła!

gram juz trzeci dzień, mam 12 lvl.

Gra polega na kierowaniu swoją drużyną, kupowaniu "zestawu kart", dzięki którym można ulepszać umiejętności piłkarzy jak i samych piłkarzy.

Polecam gre każdemu ;)

ostatnio wyszła też z tej serii taka sama gra, tylko kieruje się drużyną hokejową.

Macie jakieś pytania odnośnie gry? Pytajcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra za darmo wyglada ciekawie, pobieram :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest take z tej seri baseball, man nadzieje ze GRE rozbuduja dzieki temu byla by duzo bardziej ciekawsza. Take mam 12 lvl i wszystkie karty gold, pora zbierac na platinum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na neo V dziala :) jednak brakuje jej sporo opcji :) fajne jest natomiast to ze mozna customizowac pilkarzy i tak np robie druzyne zlozona z kumpli z pracy i sobie ogladamy meczyki i drzemy jeden na drugiego albo smiejemy :) pomysl fajny ale poczekam az sie rozwinie bardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne gra dostarcza mega zabawy w towarzystwie mam 13 poziom ok. 47-23-15 rating 62. Nazwa drużyny Kutanoidy a głównym napastnikiem jest Krystjano Pedaldo xD Muszą dodac wiecej opcji bo podejrzewam ze sie szybko znudze...

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    njihao

Gra bardzo mi się podoba i aktualnie gram sobie w wolnym czasie. Każdy ma swoje gusta, ale ta gra zatrzymała mnie na kilka dobrych dni i jeszcze jej nie odinstalowałem i w najbliższym czasie nie mam takiego zamiaru. Poniżej filmik z udziałem mojej słabej drużyny (nagrane wczoraj). Dziś drużyna jest troszkę mocniejsza, ale i tak nie przesądza to o wygranej czy przegranej. Po prostu na mecz składa się wiele czynników i jest on symulowany przed rozpoczęciem, więc tak naprawdę oglądamy już powtórkę i nie ma to wpływu na wynik. ;).

Jeśli ktoś chce pograć "Friend CUP" zapraszam do dodawania mojej drużyny, urozmaici to troszkę grę. [CSW FC].

Zapraszam do oglądania w jakości HD [720].

http://www.youtube.com/watch?v=rnPTyNLDa3o

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi