Skocz do zawartości
the_bart123

DOWNGRADE HBOOT from 0.92 to 0.80

Rekomendowane odpowiedzi

medive

facet co prowadzi ten projekt rootowania ma zamiar znaleźć metodę na rootowanie na desire z foroy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pobierz plik misc_update.zip i skopiuj go na kartę pamięci, w celu naprawienia partycji misc podczas wykonywania trzeciego kroku.

Mógłby ktoś udostępnić ten plik na jakimś innym serwerze? Obecnie nie da się go pobrać :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz sterownik USB od Unrevoke Recovery niestety jakoś nie mogę tego zainstalować próbowałem już na różne sposoby ale komp jest na nie ;] mam W7 co mi doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

jak pobierzesz i rozpakujesz, odinstaluj HTC Sync podłącz telefon z włączonym debugowanie USB i w menadżerze urządzeń znajdź to urządzenie i zaktualizuj dla niego sterownik wybierając ten co ściągnełeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o root zrobiony ale problem polega na tym, że jakiego bym nie chciał wgrać romu to wyskakują errory. Karta jest sformatowana w systemie fat32. Ktoś ma pomysł co jest nie tak?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

a próbowałeś zmieniać nazwę paczki na update ? sprawdzaj czy za każdym razem masz rozszerzenie zip przy wgrywanym romie

a zrobiłeś odbudowę partycji /misc jak coś zapraszam do FAQ link w mojej stópce

możesz wykorzystać krok z instrukcji o downgrade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem całkowicie zielony i zero zrozumienia napisanego wyżej poradnika. Mam HTC Desire od wczoraj i nie czytając nic zaktualizowałem (wiem, mój błąd) ale czy jakaś dobra dusza która znalazła by trochę czasu i pomogła na gg zaniżyć i zroot'ować mojego HTC? No i dobrać odpowiedni ROM bo jak narazie to wszystko co czytam jest napisane językiem dla mnie niezrozumiałym. Dotychczas miałem styczność tylko z symbianem w nokiach i iOS w iPhonie a Android okazał sie chyba zbyt ciężki dla mnie.

Oczywiście posty typu "czytaj forum" czy "wszystko jest w szukaj" można odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

zapraszam do FAQ jeśli coś jest niejasne pisz na gg ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i niestety po wielu próbach nie udało się nic zrobić. HBOOT jaki posiadam to 0.93.0001 i chyba jednak jeszcze z niego downgrade nie zrobię...

Ale co mnie ucieszyło, to to, że mam aplikację które w iPhonie potrzebowały JailBreak'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi