Skocz do zawartości
the_bart123

DOWNGRADE HBOOT from 0.92 to 0.80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników androida.

Zakładam ten wątek ponieważ wystąpił u mnie problem z HTC Drsire, mianowicie wrzuciłem na kartę pamięci plik do DOWNGRADE czyli: PB99IMG_Bravo_HTC_WWE_1.21.405.2_Radio_32.36.00.28U_4.06.00.02_2_release_126984_signed_txt.zip

zmieniłem jego nazwę na PB99IMG.zip

zapewne wszystko było by OK gdyby nie moja głupota...

Po wrzuceniu tego pliku na kartę włączyłem program UnrEVOked3... telefon mi się włączył w trybie debugowania no i załadował się w/w plik, nacisnąłem YES żeby zrobił się downgrade no i masz.. Obrazu na moim HTC brak... nic się nie wyświetla, ale sam telefon działa, włącza się. Co teraz zrobić?? Może jakaś zmiana softu ?? Ehh...

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś uruchomić w trybie recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

uruchom w trybie bootloadera, czyli włącz telefon trzymając przycisk zciszania, telefon powinien wykryć plik PB99IMG.zip, zapraszam do FAQ link w mojej sygnaturze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobzd
    To powinno ci pomóc. Masz pewnie wersje z SLCD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie i pomoże tylko czy ja muszę zrobić GoldCard ??

---------- Post dołączono o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

No i klops, chyba zrobiłem coś źle bo dalej nic nie widać, ale co najgorsze to telefonu nie da się teraz włączyć w tybie bootloadera. Nie da się tego jakoś z kabla, na PC zrobić ? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobzd

Do tej pory użytkownicy Desire z Playa nie musieli chyba robić GoldCard'a do flashowania. Jak się nie uda bez to możesz zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ery też nie ja bynajmiej jak wgrywałem custom rom i zmieniałem radio to robiłem na zwykłej karcie a nie na gold i bez problemu poszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pod ubuntu 10.04 ta metoda nie reaguje w ogole. Pliki wypakowane, jestem w odpowiednim katalogu daje ./downgrade.sh z konta root i nic sie nie dzieje. Kompletnie nic.

Debugowanie włączone próby robiłem w podłączeniu jako dysk przenośny i jako HTC Sync.

Jakies inne propozycje?

Próba pod windows xp również zakończona niepowodzeniem. Po wprowadzeniu telefonu w tryb recovery i sprawdzaniu PB99IMG.zip wyswietla CID incorrect i jedyna opcja jest reboot telefonu. Jezeli komus by sie to udało, to bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki.

Ten sam problem jest na czystym sofcie i przy uzyciu goldcard.

Edytowane przez iMoCks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi