Skocz do zawartości
Gość xxyz

TUTORIAL Zatrzymanie się telefonu w fastboot z komunikatem low battery

Rekomendowane odpowiedzi

wnone

Po 2 h mrygania pomarańczową lampką pozwolił mi wejść w bootloader na tyle długo by ten plik mógł się wykonac, zaczol od 2915 mV teraz ( około godzinę później) ma 3457 mV co pozwoliło mi go załączyć. Po włączeniu pokazał 2% baterii zaraz potem się uruchomił ponownie i magicznym sposobem bateria ma 63%. Poprostu magia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie pomocy. HOX wrócił z naprawy po wymianie płyty głównej pochodził 3 dni i zaczął się resetować. Położyłem go na stacji dokującej i włączył się tryb fastboot z komunikatem z tematu. Podładowałem telefon metodą z plikiem bat ale dochodzi do około 3500mV i koniec. Po restacie dalej jest komunikat low battery co uniemożliwia prawidłowe załączenie. Skończyły mi się pomysły. Stockowy ROM nic nie ruszane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

A jak długo go ładowałeś ? I jeśli masz zainstalowany stokowy rom to czemu nie naładujesz go normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Doceniam chęć pomocy, ale no widać, że Pan takiej awarii nie miał.

Telefon nie ładuje się w menu fastboot przy stockowym romie. Każdorazowe podłączenie do ładowarki wywołuje menu fastboot.

Ładowałem już kilka razy po kilka godzin i nic. Chciałem zrobić flash boot.ing ale wykrywa low battery i du*a zbita.

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Włącza Ci się bootloader ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak. Mogę robić operacje poprzez fastboot z komputera. Jesdynym problemem jest to, że nie mogę doładować baterii na tyle, bym mógł wgrać RUU.

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Tel podpinasz bezpośrednio przez kabel czy przez stację dokującą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus
    Tak. Mogę robić operacje poprzez fastboot z komputera. Jesdynym problemem jest to, że nie mogę doładować baterii na tyle, bym mógł wgrać RUU.

mam to samo i nie wiem co zrobić teraz, telefon automatycznie się włącza w bootloader gdy ma wpięty kabel usb/ladowarkę i nie chce się naładować żeby puścić ruu.

jakieś sugestie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chcialem wgrać orginalny ruu do mego htc one x ale do tego potrzbuje miec 30% bateri a nie moge naladowac telefonu bo gdy tylko go podłącze do ładowania włącza mi sie fastboot usb i telefon tylko sie rozladowuje .

Krótko mówiąc chce zeby po podłączeniu do ładowania nie włączał mi sie fastboot usb.niemoge wgrac romu bo nie moge włączyć recovery gdyż zablokowałem boatloader niemoge go ponowanie odblokowac bo mam za malo baterii pomocy pisałem szybko i niedokładnie bo śpiesze się.Mozę jest jakaś komenda w fastboot.exe aby telefon po podłączeniu nie włączał fastboota usb

Czy to normalne że ekran miga.

Edytowane przez kiler73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Tak, tak ma być.

Edytowane przez kiler73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi