Skocz do zawartości
KunDun

Jak wrócić do Stockowego ROMu z dowolnego Custom ROMu.

Rekomendowane odpowiedzi

Kobi71

mam mały problem przy flashowaniu systam.img wyskakuje komunikat ż plik jest za duży

post-128745-14255709884791_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@up

Musiałeś coś pomieszać z tym plikiem, przy rozpakowaniu albo coś - 1045782KB to przecież prawie 1GB, paczka rom.zip w całości tyle nie ważyła o ile dobrze pamiętam. Rozpakuj raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam i pozdrawiam hoxa posiadam od tygodnia,zrotowany i wgrany custorom Android Revolution HD chciałbym wrucic wrócić do stocka niemoge nie_mogę sie w tym wszystkim połapac jakie ruu wgrac moja wersja oprogramowania cid:T-mob 009 version main 1.29.118.11 byłbym wdzieczny za pomoc

Również chciałbym wiedzieć które RUU mam wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Żadne. Nie wyciekł jeszcze RUU T-Mobile PL. Nie ściągniesz niczego, co udałoby Ci się zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

niedobrze.

jeżeli muszę oddać telefon na gwarancji bo mam ten problem z wifi że mam strasznie słaby sygnał, to co mam zrobić?

wgrałem "STOCK" ROM przez recovery, liczyć na to że się nie zorientują że to nie oryginalny rom i ze mam odblokowany bootloader czy samemu to naprawić?

Edytowane przez KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Faktu, że odblokowałeś bootloader i tak nie ukryjesz - nie da się go zablokować do stanu fabrycznego, nawet z właściwym RUU, można co najwyżej relockować.

Na tę chwilę nic więcej nie zrobisz, zostaje albo czekać na RUU (co sprawy bootloadera i tak nie załatwi) albo wysłać i liczyć że nie uznają tego za przyczynę usterki (co jest loterią).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amon87

@jjohnny

samo odblokowanie bootloadera nie powoduje utraty gwarancji (Wiem to, poniewaz rozmawialem wielokrotnie z HTC na ten temat. Tak samo jak i anihilati). Wyslanie telefonu z wgranym innym niz stockowe oprogramowaniem powoduje czesciowa utrate gwarancji, tj wystawia Ci rachunek za wymiane plyty glownej. Dlatego najlepsza rzecza jest wgrac oryginalne ruu.

Polecam temat problemy z serwisowaniem HTC one x w dziale ogolne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    Dlatego najlepsza rzecza jest wgrac oryginalne ruu.

Jednak jeśli takowego nie ma, a usterka nie wymaga szybkiego wysłania na serwis, to radzę uzbroić się w cierpliwość i poczekać licząc na to, że wkrótce dane RUU się pojawi - może Ci to oszczędzić sporo czasu i nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeżeli w T-Mobile jest opcja serwisowania telefonu bo w umowie to jest napisane, ale niema nic o bootloaderze i custom romach to chyba spróbuje w serwisie, jak nie to na własną rękę to zrobię :) bo czekanie na to że może wyjdzie ruu od t-mobile nie zadowala mnie bo z WiFi muszę codziennie korzystać

Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi