Skocz do zawartości
krzychu1983_20

Dell streak 5 po bootleaderze!!!

Rekomendowane odpowiedzi

wibi
    Witam.

Ciąg dalszy problemów z dellem. Mianowicie serwis zrobił bootloadera jTagiem i wszystko poszło tak jak powinno ale dell dalej nie daje się uruchomić. Twierdzą ze przy dalszych operacjach wyskakują błędy i nie mogą wgrać systemu. Jakie rady albo czy jest ktoś do kogo mogę przesłać mój telefon i on zrobi to raz a porządnie?? Pozdrawiam

Jeśli liczysz na serwis to chyba źle trafiłeś.Już wyżej podałeś, że nie maja żadnego doświadczenia w sprawie STREAKÓW a co za tym idzie praktycznie nic nie wiedzą prócz tego co mówi im instrukcja BOXa RIFF (ta od wgrania bootloadera). Bootloadera wgrali albo i nie? (chociaż twierdzą, że tak) ale kasę wzięli, niech więc zrobią to co powinni tzn. niech uruchomią ci Streaka bo, że zapewne był widoczny w PCcie nim poszedł do serwisu to jestem tego prawie pewien (i nadal takim pozostał). A ty spróbuj wgrać system programem "repairtool" przez USB a gdy pójdzie coś nie tak to wklej tu LOG z programu (wszystkie operacje jakich dokonuje ten "repairtool" są automatycznie zapisywane w logu,wystarczy tylko otworzyć i skopiować-log zapisywany jest w katalogu w którym jest "repairtool") i wtedy będzie co nieco wiadomo jaka przypadłość go dotknęła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi