Skocz do zawartości
d3z1k

Xperia P - Zestaw Słuchawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Sono
    wszystkie słuchawki co pasują do iphonów, będą pasować do nowych Soniaków. takie głupie posunięcie Sony..

Tu się mylisz bo mam słuchawki typowo pod Iphona które P nie wykrywa (Plantronics BackBeat 216) :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Mi Xperia P dziala ze wszystkimi jakie mam w domu: sennheiser hd201, monster beats solo hd i creative fatality nawet rozpoznaje tylko wtedy cicho graja strasznie.

Wyklikane za pomoą Tapatalk 2 z Sony Xperia P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ittek
    Tu się mylisz bo mam słuchawki typowo pod Iphona które P nie wykrywa (Plantronics BackBeat 216) :PP

tak? ja tylko tak wyczytałem, możliwe że to tyczy się tylko Xperii S. już sam nie wiem o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

ja tez znalazlem artykul w ktorym bylo ze pin, w nowych xperiach jest taki sam jak w iPhonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Zainwestowałem w słuchawki Smart Headset tylko zamiast kupować je w Polsce za 150zł polecam ściągnąć z Wlk. Brytanii za 70zł+przesyłka. Opakowanie jest typu bulk o czym sprzedawca już nie napisał. Słuchawki sprawują się dobrze, dla mnie najważniejsza jest możliwość regulowania głośności bez wyciągania telefonu:

NEW SONY MH1C SMART HEADSET WITH SMARTKEY CONTROLLER FOR SONY XPERIA BLACK MH1C | eBay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sono

Coś mi się to wydaje za piękne nawet bez opakowania (oryginalność) Z opisu na necie wychodzi na to że słuchawki grają bardzo dobrze, u Ciebie też tak jest czy dźwięk jest tylko poprawny?

Co do stanu opakowania to jak może wyglądać miałeś przy opisie stanu.

Jak masz namiar na nie w Polsce za 150 zeta (ofc nie na allegro) to poproszę :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas zastanawiam się czy to nie podróby:) W sprawie dźwięku nie jestem ekspertem, ale jak dla mnie graja trochę powyżej poziomu poprawnego, d... nie urywa. Ale za to płaski kabel sprawdza się - nie plączą się.

Podana cena 150zł dotyczyła oczywiście Allegro. A tak poza tym przed zakupem czegokolwiek polecam zawsze przejrzenie eBay'a - polscy sprzedawcy lubią dołożyć sporą marżę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchawki od HTC idealnie graja na xperii p dźwięk jest bardzo dobry.

ciekawy mix wyszedł, bo tam gdzie jest w słuchawkach przewijanie utworów po podłączeniu do xperii p jest zwiększanie i zmniejszanie głośności a włączanie utworu jest teraz przesunięciem na kolejny utwór :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Coś mi się to wydaje za piękne nawet bez opakowania (oryginalność) Z opisu na necie wychodzi na to że słuchawki grają bardzo dobrze, u Ciebie też tak jest czy dźwięk jest tylko poprawny?

Co do stanu opakowania to jak może wyglądać miałeś przy opisie stanu.

Jak masz namiar na nie w Polsce za 150 zeta (ofc nie na allegro) to poproszę :cwaniak:

[url=http://www.gsmdoctor.pl/product.php?product=1480&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-09&utm_content=MH1C_BULK#nclid=347b8c92bd3ab46d51f1979007a5a55e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trooy

Ma ktoś z was słuchawki MEElectronics M2 ? Ja je mam i porównywałem z tymi oryginalnymi od Xperi P jednak ciężko znaleść różnice w graniu. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi