Skocz do zawartości
d3z1k

Xperia P - Zestaw Słuchawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Enter

Rozmieszczenie pinów jest takie jak iPhonie, to fakt, ale... z odpowiedzi, którą ktoś dostał od Sony i wkleił na XDA wynika, że są dwa typy mikrofonów(!!!) i jedne wymagają napięcia 2V (takie podają Xperie), a drugie 2,7V (Apple i inni). Mam słuchawki Sony DR-ZX301iP, które są typowo "Made for Apple", a jednak mikrofon w nich nie działa, bo wymaga większego napięcia niż daje telefon. Krosowanie pinów też nic nie daje z wiadomych powodów (sprawdzałem).

"Straight from the words of a Sony technician:

The cause of the incompatibility: Sony Xperia S supply 2V (Volts) purely from an energy consumption perspective. The microphone in the boundled Sony Mobile headset is Electret microphones that only require a 2V feed. For other suppliers (e.g. IPhones headsets) they can use MEMS microphones that require a minimum of 2,7V.

In order for fully compatibility, Sony smartphones need to supply a minimum of 2,7V. This requires a feature/HW change.

A feature/HW change has been submitted to be implemented in coming products."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś miał styczność z takimi słuchawkami ->Click<- ? Chciałem zakupić jakieś nauszne słuchaweczki do naszej xperii ale czytając posty w temacie boję się, że na trafię na coś co będzie mi cicho grało albo nawet w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymas

Ja zgubiłem :( swoje oryginalne słuchawki chce kupić takie same tu (5939 ORG NOWY HF SONY MH750 XPERIA S U P SOLA GO (2842724952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) znalazłem na allegro tylko nie wiem czy są oryginalne . Jeśli ktoś zna jakieś inne słuchawki z mikrofonem to z chęcią zobaczę propozycje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do Xperii P polecam słuchawki a-Jays. Można na allegro dostać w różnych wersjach. Przedział cenowy od 115 zł do powyżej 200 w zależności od modelu. Grają nieźle, maja płaski kabel i ogólnie są bardzo solidne. ;-)

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Swietnie graja sluchawki Sony R600. Polecam.

Śmignięte z LT22i poprzez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ori słuchawki są rewelacyjne. Mam też soundmagic za ok 85zł i śmiem powiedzieć, że te ori od sony grają podobnie, a może nawet ciut lepiej. Nie ma sensu kupować innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie polecacie słuchawki dla xperii P do około 150 zł z jak najmocniejszym basem ? :D Do electro house,trance i tego typu klimaty i czasami to co w radiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jays one, soundmagic np. Pl11.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie dołączyć się do tematu: Szukam słuchawek podobnych do oryginalnych z pilotem do rozmów, te fabryczne niestety mi się zepsuły. I teraz moje pytanie, może mi ktoś polecić jakieś dobre, nie za drogie słuchawki z takim własnie pilotem? Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie możesz kupić takich samych ori?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi