Skocz do zawartości
Adi800

Zakup milestone 2 , początkowe pytania odnoszące się telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Adi800
    Napisano (edytowane)

Cześć

Wkrótce zamierzam kupić milestone 2(lub nie) i mam pare pytań odnoszących się jej jak i nie tylko ;)

- Czy opłaca się ją w ogóle kupować, czy jakiś podobny zamiennik? (z tego co widziałem dużo osób miało problem z klawiaturą qwerty)

- Czy ta mm2 się opłaca za tą cenę ? Motorola Milestone 2 QWERTY Android NOWY! SKLEP! (2432377584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chyba, że ktoś ma jakąś ciekawszą ofertę :)

- Czy dopłacić tą 1OO i być w posiadaniu polskiego menu, czy poradziłbym sobie z tym samemu? (jedynie, gdzie z czymś takim miałem styczność to zmiana softu w moim samsungu jet, poza tym jestem kompletnie zielony )

Narazie tyle, jak mi się coś przypomni będę edytował :)

Pozdrawiam Adi

Edytowane przez Adi800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej weź sobie HTC DESIRE Z lub jak Ci nie zależy na qwerty to SGS :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Jakiś szczególny powód dla którego ma być Desire Z? Na qwerty mi zależy , a z tego co widzę Milestone 2 jest wyżej oceniana od HTC :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem Motorole Milestone 2 jakis tydzien temu, dokladnie z tej aukcji, paczka przyszla bardzo szybko, wszystko fajnie, takze jak jestes zdecydowany to kupuj, ja sie nie zawiodlem. Zastrzezenia mam tylko do karty dolaczonej w zestawie, 8gb class 2, nie muli, ale jak cos chcesz wrzucic na karte to idzie jak krew z nosa. Kupilem juz 16gb class 10 takze jakos to bedzie.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Także kwestia czasu i też kupuję ;) A co z polskim menu? Sam wgrywałeś czy dopłacałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wgrywalem i nie doplacalem, nie przeszkadza mi w ogole to ze jest po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin
    (z tego co widziałem dużo osób miało problem z klawiaturą qwerty)

to jest najczęściej występujący problem z tym modelem, dlatego ważne jest, by telefon miał ważną gwarancję producenta. Wtedy w razie problemów można oddać do serwisu i po około tygodniu wymienią klawiaturkę.

- Czy dopłacić tą 1OO i być w posiadaniu polskiego menu, czy poradziłbym sobie z tym samemu?

Możesz coś więcej o tym spolszczeniu? Czy to jest, że tak to ujmę praca własna kogoś czy custom rom z naszym jezykiem? W każdym bądź razie, według mnie się nie opłaca. Jeśli będziesz się kierował poradnikiem z podklejonego tematu, to na pewno sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Cytuje z aukcji "Menu w języku angielskim. Możliwość instalacji j. polskiego w cenie 99zł" tyle mi o nim wiadomo :) .

A znasz może średni czas w jakim klawiatura się psuła ? Z tego co widzę tutaj jest gwarancja na rok czasu więc jakby miała się psuć to dobrze żeby stało się to przed końcem gwarancji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin

Trudno określić jednoznacznie, ale jeśli klawiatura jest wadliwa, to zapewne nie będziesz musiał długo czekać na efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Zmieniasz rom i masz polski język :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi