Skocz do zawartości
finnsy

Resetujący się telefon po kilku sekundach połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

finnsy

Tak jak napisałem już w temacie, po kilku sekundach połączenia głosowego (i przychodzącego i wychodzącego) telefon resetuje się. Połączenie przerywa się, jest logo HTC na cały ekran, potem animacja "HTC quietly brilliant" i telefon włącza się od nowa. Potem działa normalnie.

Zaczęło się dzisiaj, ostatnią aplikację HD Wallpapers zainstalowałem 5 dni temu, w tym samym dniu także pobrałem aplikację Pogoda TVN Meteo. Miały miejsce aktualizacje aplikacji Fabryka Muzy oraz Angry Birds Seasons. Wcześniej nie miałem czegoś takiego, pierwszy raz dzisiaj.

Stąd moje pytanie: jest to wina oprogramowania, czy sprzętu? Mam czekać na aktualizację do ICS, czy iść na gwarancję? Telefon zakupiony w Playu 3 miesiące temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem tel. ponad 2 miesiace temu w play - w ostatnim miesiacu, tel uruchomil sie ponownie 3 razy. zdarzenie mialo miejsce w kazdym przypadku kilka sek po zakonczeniu rozmowy - cecha charakterystyczna - nie nacisnalem przycisku blokujacego ekran. ROM od play - oryginalny.

Fakt - doinstalowalem kilkanascie programow z sklepu google play, ale raczej nie wisialy w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Pare dni temu mialem to samo, dziwne :/ ma ktos moze pomysl co powoduje takie zachowanie telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi730

Moja żona posiada ten model tel. i problem opisany w temacie pojawił się po paru dniach użytkowania. To już drugi htc w którym ma problemy. Wcześniej miała zwykłego Desire. W którym poszedł aparat, ale to już inna bajka. Odnośnie tematu. Szukałem rozwiązania na różnych forach i problem do końca nie rozwiązany. Ale dziwnym zbiegiem okoliczności większość miała usługę w Play. Pomyślałem że w tym tygodniu zgłoszę wymianę starej karty sim na nową. Może tu leży problem. Troszkę strzelam na oślep, bo można by było oddać do serwisu. Ale po perypetiach z serwisem w wcześniejszym modelu aż boję się nawet o tym myśleć. Wiem tylko że jak Żona uwielbiała markę HTC tak teraz ją znienawidziła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

I jak z tym problemem ? Ciągle on tak występuje czy co jakiś czas ? Został już rozwiązany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    finnsy

Problem nie ustał, ale nie jest już tak że w czasie każdego połączenia, tylko po niektórych i zawsze po zakończeniu. Co dziwne z kartą T-Mobile nie miałem tego problemu, tylko z tą Play. Więc myślę że też zgłoszę się do Playa z tym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bee!

Podłącze się do tematu. Mam podobny problem, na szczęście nie jest on nagminny, 3 razy od miesiąca, też Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi730

No nie miałem czasu zgłosić wymiany karty sim... Może w tym tygodniu. Zastanawiam się czy to wina starej karty... Żona posiada ją ponad 4 lata.

Czy ktoś z was kto ma ten problem posiada kartę od niedawna? Bo jeśli tak to wydaję mi się że karta to błędny trop. I zostaje tylko nieszczęsny serwis :( na który mam uczulenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie te same objawy, reset po połączeniu, czasem nawet w trakcie. Raz dziennie conajmniej! Już mnie to wk#$&%! Też sieć Play. Czytałem, że karta pamięci ma na to wpływ, ale po zmianie na inną żadnej poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, że problem dotyczy tylko i wyłącznie kart play, ja mam nową i nic się takiego nie dzieje, więc może faktycznie to wina sim starego typu

PS wcześniej używałem starej karty orange i też działy się dziwne rzeczy, mianowicie co jakiś czas przychodził komunikat z moją lokalizacją

Edytowane przez RobertB
    dopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi