Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dev77

Bloatware - Śmieciowe aplikacje bezpieczne do usunięcia/zamrożenia

Rekomendowane odpowiedzi

wado

Jak dograć bloatware zegar ? Bo usunąłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

może mi ktoś napisać za co odpowiada zdalna kontrola i context service? I od razu czy mogę usunąć ELM Agent i SyncmIDS ? Przy okazji zapytam, nie chcę zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum, czy to normalne, mam 1,3gb wolnego ramu a telefonowi zdarzają się przycięcia? Np. jak naciskam klawiszu odblokuj to trwa 1-2 sekundy zanim na niego zareaguje, jak wychodzę z jakiejś aplikacji to cienie ikon na ekranie startowym załapią po sekundzie dopiero.

Edytowane przez Sharky2101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Witajcie! Naprawdę jestem daleki od tego, aby nie potrzebnie zakładać nowy temat, lub zadawać pytania, które już padły i uzyskały odpowiedź, ale mimo szczerych chęci, przekopanie tych wszystkich stron w tym temacie, idzie mi mozolnie. Kwestia jest banalna zdaje się: chcę uzyskać dostęp do root'a - tak wiem, gwarancja na telefon idzie w diabły - i usunąć to co mnie drażni. Czy następnie usuwając się z konta root, aplikacje te powrócą, lub odmrożą się? Czy przywileje zostaną przywrócone do pierwotnego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facet_

Root nie oznacza utraty gwarancji, roota masz knox nie a to on oznacza utratę gwarancji.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Rozumiem...mniej więcej ;) Próbowałem użyć Kingo Root, niestety przy 90% restartuje tel i nie nadaje uprawnień admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,gdybys przeczytal to

to nie uzywalbys wynalazkow typu Kingo Root.Najpierw czytaj a później baw się w modyfikacje telefonu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Danielos102 czytałem nieco to kompedium wiedzy, tylko że a: nie tyczy się ono mego modelu telefonu b:Galaxy S3 NEO bez kłopotu przyjął kingoroot, więc czemu by nie - bez inwazyjnie - miałem nie spróbować? Potem doszedłem już co mi potrzebne i, ze wszystkim  sobie poradziłem, choć błędów nie uniknąłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Mój model to Galaxy SM-J320F 2016. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi