Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dev77

Bloatware - Śmieciowe aplikacje bezpieczne do usunięcia/zamrożenia

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Bo chyba jeszcze potrzebujesz busybox i supersu

SGS III / Sotmax v13 / Yank555.lu v3.0a / JKay deluxe framework 14.7.3 / Tapatalk 2 / SwiftKey 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaca196

Busybox jak i supersu mam.ale szczerze mowiac za nic nie moge sie polapac w tym busybox.moze ktos cos podpowiedziec?kilka z systemowych ap chcialbym wywalic bo nawet tam nie zagladam i niepotrzebnie mi siedza w tel

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Z tym usuwaniem to radziłbym uważać. Usuniesz cos potrzebnego w systemie i czeka Cię wipe.O wiele bezpieczniej jest zamrozić w TB, efekt ten sam.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lk666

@up , że uważać trzeba to fakt lecz co ma wspólnego ta nieuwaga i późniejszym wipe ? zamrażanie w TB to wg Ciebie efekt ten sam ?!? sorry ale mylisz kondolencje z gratulacjami ...

małe podpowiedzi co można usuwać : https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqTvctlW89DtdC1qVUlLeVFTV3ZOdUtDclpBdVRQOUE&pli=1#gid=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Ma to wspolnego, ze nie kazda usunieta apke systemowa i nie zawsze da sie przywrocic. Jesli okaze sie, ze wyrzuciles cos potrzebnego i system sie wywala lub pojawiaja sie inne bledy to w takim wypadku zostaje tylko wipe, chyba oczywiste.

A czym sie rozni, czy usune apke, czy ja zamroze? Dla mnie efekt ten sam bo dana aplikacja nie jest widoczna w systemie, nie dziala w tle itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N1tRo

Mam zamrożone apki typu chat, yahoo, allshare itp. a one nadal się aktualizują ... ostatnio Allshare mi się zaktualizował, jak wyłączyć aktualizacje aplikacji zamrożonych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

@Up Dziwne, ja mam te aplikacje o ktorych wspominasz wylaczone nawet nie przez TB, ale przez menedzera aplikacji i ani razu nie aktualizowaly sie. Masz wszytsko wylaczone bo np z allshare to jest allshare cast, play, service?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ukrywam, że nie mało zdziwiłem się jak szybko Samsung Galaxy S3 potrafi działać po wyrzuceniu kilku aplikacji :P Szczególnie przycisk HOME nie ma takiego irytującego opóźnienia i momentalnie wraca do pierwszej strony ;) część aplikacji całkowicie wykasowałem, a resztę zamroziłem. Jak będzie wszystko OK, to pewnie te zamrożone wyrzucę :P Polecam każdemu ten zabieg, ale lepiej naprawdę uważać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam zamrożone apki typu chat, yahoo, allshare itp. a one nadal się aktualizują ... ostatnio Allshare mi się zaktualizował, jak wyłączyć aktualizacje aplikacji zamrożonych?

To zagrożenie to moim zdaniem tylko sprawdzenie czy będzie wszystkich ok, ale aplikacje dalej działają, ostatnio też zauważyłem, że aplikacja dalej działa w tle

SGS III / HydRx 2.3.0 / Yank555.lu v3.0b / JKay deluxe framework 14.7.4 / Tapatalk 2 / SwiftKey 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi