Skocz do zawartości
SaNataANa

Jak ustawić widoczne i wyraźne notatki na pulpicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem z notatnikiem i ogólnie pojętym organizerem w SE. Xperię mini pro kupiłam dosłownie 2 dni temu, wcześniej miałam Nokię E52 i bardzo irytuje mnie brak możliwości wrzucenia sobie listy ważnych rzeczy do zrobienia w danym dniu na pulpit. Próbowałam wpisać notatki w kalendarzu bez przypomnień, ale wyświetlają mi się tylko przypomnienia na kolejny dzień i to tylko jedno spośród wielu. Czy jest jakaś osobna aplikacja z notatkami, coś na wzór takiej jak w iPhonie? Żebym mogła to sobie wkleić na pulpit? Czy muszę coś zainstalować? Jeśli tak, to co?

Przy okazji ciekawi mnie też kwestia stopera i minutnika. W opisie na ##### pisano, że ten telefon je ma. Jak się okazuje, jest to kolejny smartfon, który ich nie posiada. Tak zawalonego menu dawno nie widziałam, a tak podstawowych funkcji te nowe, wspaniałe telefony nie posiadają? Dziwne :cool:

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domints

To co ma, a czego nie ma, zależy od brandingu, spotkałem się z różnymi wersjami, jedni to mieli, a inni nie.

Myślę, że ten prosty widget spełni Twoje oczekiwania:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ap.WidgetTest&hl=pl

Android Market pełen jest tego typu aplikacji, wystarczy poszukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart86

Dziękuję, dziękuję za wszystkie rady! Już mam fajny notatnik i to niejeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x