Skocz do zawartości
tapout

Ladowaka samochodowa.

Rekomendowane odpowiedzi

tapout

Witam,

Moze mi powiecie czy np ladowarka z tej auckji:

http://www.allegro.pl/item682004586_htc_oryginalna_ladowarka_samochodowa_2a_miniusb.html

Bedzie sie nadawac do HTC Magica. Czy nic sie nie stanie z moja bateria i czy wogole bedzie ladowala?

Z tego co sie zorientowalem nie ma jeszcze orginalnych ladowarek samochodowych do Magica i moze ktoras z allegro by podeszla.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jawe83

Kupujesz najzwyklejszy zasilacz (ładowarkę), który ma wyjście USB i podpinasz sobie oryginalny kabel, jaki dostałeś z HTC. Najszybsza i chyba najtańsza metoda, sam osobiście korzystam z takiego rozwiązania i żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej se kupić ładowarkę na USB bo zawsze pasuje tylko pewnie wolniej będzie ładowała (ja mam jakoś 0.6 0.7 A).

Noi kabla nie trzeba brać do samochodu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://allegro.pl/item933822412_ladowarka_samochodowa_htc_touch_magic_hero_diamond.html

Nie radzę pchać się w jakieś tanie zasilacze, bo często w tych 'gówienkach' pali się jakiś układ przez co telefon dostaje 12V i może być nie ciekawie.

Nie mówię aby kupować tą oryginalną ładowarkę co podałem w linku ale coś firmowego a nie jakiś 'noname'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam jak wyżej uniwersalną ładowarkę USB, ale najlepiej żeby na napięciu wyjściowym miała 5,7V oraz ok.1A, wtedy ładowanie będzie szybkie i stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jawe83
    Nie radzę pchać się w jakieś tanie zasilacze, bo często w tych 'gówienkach' pali się jakiś układ przez co telefon dostaje 12V i może być nie ciekawie.

Hmm, mówiąc "najzwyklejszy", chodziło mi oczywiście nie o najtańszy, tylko taki, który posiada jakiekolwiek zabezpieczenie przed posłaniem Magica do elektronicznego nieba... Ale to chyba każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę, w końcu mówimy o urządzeniu, które troszkę kosztuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wykonaną ładowarkę kupisz za 15-20pln. Ja bym nie kupował ładowarki za ok 50pln bo z doświadczania wiem że użyje ją kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myslicie o takiej ladowarce samochodowej z koncowka na usb. Czy jest bezpieczna dla naszego magika?

1A

wejscie 12-24V

wyjscie 5,0 V

Firmy Tellme

I druga sprawa o przejsciowce gniazdkowej. AC usb. Czy rowniez jest bezpieczna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x