Skocz do zawartości
Prolker

Zarysowania i wytrzymałość Gorilla Glass 2 w SGS3

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć temat poświęcony tylko i wyłącznie ekranom zastosowanym w Samsungu Galaxy S3 a konkretniej Gorilla Glass 2.

Jako, że część osób narzeka na rysujący się ekran a nikt jeszcze nie zamieścił zdjęcia/filmiku jak to wygląda w praktyce to właśnie tutaj będzie na to miejsce :)

Zamieszczajcie zdjęcia swoich ekranów z rysami czy pęknięciami z dopiskiem ile czasu posiadacie już S3 i w wyniku czego one powstały.

Poniżej dodaje filmiki z YT ze scratch testów S3

PS na to się nie nabierajcie bo to zwykła aplikacja i on nie uderza młotkiem tylko palcem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

Ja osobiście posiadam gs3 od dwóch tygodni i dotąd nie mam żadnego zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

ostatni filmik z nożami wygląda jakby nie dotykał nimi nawet ekranu ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Ją również mam gdzieś ok 3 tygodni i nie zauważyłem żadnych rys.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    resore

lekki drop na ekran i permanentna kropka - po godzinie przeradza sie w pekniecie ekranu na pol:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rarek

Zanim założyłem folię, nosiłem mego SGS3 w pokrowcu skórzanym telefon był w niego wsuwany do środka i wyciągany przy pomocy takiej tasiemki. I tak - miejscach gdzie tasiemka była przyszyta wewnątrz pokrowca były zgrubienia i od tych zgrubień na ekranie pojawiły się zarysowania - jednak widoczne jedynie jak się patrzyło na ekran pod słońce. wywnioskowałem ze drobiny kurzu od wsuwanego fona osiadły na tych zgrubieniach, w kurzu były drobiny kwarcu który drobno porysował szkło. więc nawet jak macie pokrowiec skórzany i tam wsuwacie telefon to i tak rysy będą na szkle - tylko folia na ekranie od tego uratuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Tydzień ponad telefon noszony w skarpetce xD nie śmiać sie - czekam na folię ;)

3 minimalne rysy, nie ma sensu dawać foty bo to widać tylko jak ktoś wie że tam jest i pod słońce - ale i tak wkurza :facepalm1:

Zastanawiałam się od czego to jest, zastanawiałam się i wymyśliłam... od kolczyków obijających się o ekran podczas rozmowy :facepalm::facepalm::facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sagan

rarek masz rację, osobiście nie posiadam S3 ale w moim tygodniowym S+ noszonym w takim samym futerale jak Twój pojawiło się kilka zarysowań, których się kompletnie nie spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też są delikatne ryski. Mam telefon 3 tygodnie, bardzo o niego dbam, a jednak szybka się rysuje. O co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Najgorszy dla gorilla jest piasek zeby nie wiem co to kazdy ma drobinki wszedzie w kieszeni itp... itd... ////////ja mam swoja galaktyke gdzies okolo 3tygodnie i nawet pol ryski nie uswiadczylem moze dlatego ze mam flip cover :PP

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi