Skocz do zawartości
Colder

LG P930 Optimus LTE - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Colder
    Napisano (edytowane)

Hej!

Znalazłem taki telefonik:

LG P930 Optimus 4G LTE (Unlocked Bell GSM Touch Android Smartphone Cellphone) | eBay

I całkiem mi się spodobał. Tylko ciężko o nim coś znaleźć.

Pytanie brzy jak oddawać taki produkt na gwarancję (nigdy na ebay nie kupowałem) i czy oprogramowanie w języku ENG da radę (bez utraty gwarancji) zmienić na PL?

Co myślicie o tym telefonie?

Pozdrawiam i dziękuję.

Edytowane przez Colder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon z samymi potrzebnymi dodatkami do życia, pytaj sprzedawcę co z gwarancją. Sprawa języka PL - sprawdzasz czy soft dla Europy wyszedł, a przeważnie w nim już paczka PL jest (wybór przy konfiguracji). Na aukcji nie ma nic nt. gwarancji. Pisze- jak nowy, czyli można się spodziewać używki, druga sprawa, telefon nowy bez pudełka? Śmierdzi kradzieżą, bez przesady, kupując wypasiony telefon liczymy się z tym, że ma jakąś, nierzadko małą wartość i z tym, że może nas przycisnąć do sprzedaży, więc dlaczego wyrzucamy pudełko, które stanowi o legalności produktu chociażby po numerze IMEI na nim przylepionym/wypisanym. Nie jest to reguła, ale broniłbym się przed tym w każdym razie. W domu mam nawet pudełko jeszcze od Nikona D400, który dawno jest trupem i od dwóch navi Mio P550 (jeden był dawcą części :muqq:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi