Skocz do zawartości
Arbitekt

Zmiana koloru diody, przy powiadomieniu maila

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, może to nie problem. Gdy przychodzi mi sms przy powiadomieniu mruga mi zielona dioda, wiem że kolor można sobie zmienić. Gdy miałem powiadomienie o mailu, mrugała niebieska dioda, nie wiem co i jak, ale chyba coś przestawiłem-bo teraz przy powiadomieniu o mailu mruga mi dioda tak samo jak przy sms-czyli na zielono. W jaki sposób zmienić kolor diody przy powiadomieniu o mailu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matius

Ja również przy Mailu/SMS mam diodę zieloną wiec tak jest w standardzie, i szczerze mówiąc nie widziałem opcji do zmiany koloru powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jakiś programik do tego. 'Blink' czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja również przy Mailu/SMS mam diodę zieloną wiec tak jest w standardzie, i szczerze mówiąc nie widziałem opcji do zmiany koloru powiadomień.

Nie ściemniam tu, poważnie przez jakiś czas miałem diodę przy mailu niebieska, ale cos poprzestawiałem i jest zielona, do smsów używam handcent-tam można ustawić kolor do sms tylko. Nie używałem żadnego programu do zmiany koloru diody.

---------- Post dołączono o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Próbowałem ten program Blink który kolega wyżej polecił, on zmienia tylko kolor diody przy sms, mms, połączeniach i stanie baterii, ale wydaje mi się że musi być zmiana przy powiadomieniu, nie wiem co i jak, ale mam ponad miesiąc xperie i od początku przy sms była zielona, a przy powiadomieniu mail niebieska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega Arbitekt ma racje dioda może świecić na niebiesko . Aby to sprawdzić wklep na zablokowanym ekranie - "menu > back > back > menu > back > menu > menu > back" , wejdzie ci do menu serwisowego następnie wybieramy Service tests -LED/Illumination itam nam swieci na zielono czerwono niebiesko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz to wczesniej pisalem, ale jakos mojego postu nie ma...

niebieska dioda pali sie tylko jak przychodzi wiad. z facebook/twittera, tylko wtedy. Wiec zamiast smsa dostales wtedy po prostu jakies info z FB/TW.

Zielona jest na sms/mms/dzwon/naladowanie baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zainstalowanie Handcent Sms. Mozemy dowolnie zmieniać kolor diody Dla Sms i MMs.

Nie uzywaj Caps Locka to tak jak byś krzyczał :P A działa z Mailami zmiana koloru diody ?

Edytowane przez Minuello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka wersja jest najnowsza : Handcent Sms 3.2.9 ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zmienimy kolor powiadomień dla sms/mms załóżmy na niebieski to dla maili pozostanie zielony wiec jak dla mnie problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi