Skocz do zawartości
mbartosik

I9100XWLPM oficjalny Android 4.0.4 (region SER)

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

HARD BRICK....2 w Rosji i jeszcze wzmianki i brickach w innych krajach dla ktrych wyszedl ten rom . LPQ5 ma juz cernel z cwm .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarruz
    róznica jest w kernelach także

LQ5 ma [email protected]#3 28 czerwca

LPM ma dell z 5 czerwca i wyższe CL

...co bylo do przewidzenia bo galaz XW miala do tej pory kernel dell a XX - se-infra. nie wiem czy instalowac XWLPM, od kilku dni jade na XXLQ5, zainstalowalem go w dniu wycieku i dopiero potem przeczytalem o brickach haha. no ale do tej pory nie mam z nim problemow, zadnych oznak niestabilnosci, szybki. a mam jedno pytanko: sprawdzcie wyniki w quadrancie, u mnie na XXLQ5 w porownaniu do 4.0.3 wyniki spadly do ok 3300pkt. ale nie jest to odczuwalne w uzytkowaniu. tez tak macie w XWLPM? jeszcze jedno: mam wrazenie ze 4.0.4 uzywa czesciej predkosci 800MHz, w cpu spy jest wiekszy procent uzycia, wczesniej mialem wiecej 500MHz. co do brickow to uwazam ze jesli ktos z 4.0.3 nie grzebie w sofcie to moze spokojnie przesiasc sie na XWLPM nawet jak kernel ma ten hard brick bug... pytanie czy to w ogole jest bug, zaczynam myslec ze jest to efekt zamierzony majacy zapobiec grzebaniu w sofcie:))) aaaa i najwazniejsze... zauwazylem u siebie wolniejsze zuzycie baterii z wlaczonym internetem 3G, niech ktos sprawdzi jak to jest z XWLPM. bateria u mnie przy normalnym uzyciu (troche gier, synchro 2 kont gmail po push, fb, sporo dzwonie) starcza mi na ok 24h. sprawdzcie prosze jak XWLPM wypada pod tym katem. jesli podobnie jak w XXLQR, to sie nie przesiadam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moze to jakies zabezpieczenie przed kombinacjami...

bo ja odpukac nic nie kombinuje z CWM wgrywaniem innych romow niz oficjalne

i wszystko jest ok a wipe robilem i na lq5 i teraz na lpm

@up bateria jak narazie to gorzej :) ale to bylo moje pierwsze ladowanie na tym romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    róznica jest w kernelach także

LQ5 ma [email protected]#3 28 czerwca

LPM ma dell z 5 czerwca i wyższe CL

LPM jest datowany na 5 lipca ( july ) , a nie czerwca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem i to chyba big problem....miałem zainstalowany lq5 i wszystko działało, dzisiaj chciałem zrobić restore do mojego cyana 9 i wszystko było by ok tylko że system stoi na animacji startowej i nic przez 5-10 min....więc zrobiłem wipe cache i ok, chciałem zrobić wipe dalvik już nic się nie działo, a przy wipe data już wogóle nic się nie dzieje niby pisze format ale strasznie długo to leci i potem się kom resetuje sam i znowu zostaje na animacji startowej....no więc postanowiłem wgrać lpm ze strony samfirmware przez odina...wgrałem wszystko ok ale dalej stoi na animacji startowej i taka sama sytuacja przy robieniu wipe...kurde boję się że uwaliłem telefon....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ci wchodzi w dawnload mode to nie uwaliles fona

wgraj dla swietego spokoju trzyplikowy rom gingerbreada i bedzie ok

no chyba ze nie bedzie ok a wtedy bedziesz mial problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisali żeby nie robic nic w recovery ani cwm zwłaszcza na lq5...spróbuj wejść w downland i wgrac trzy plikowy rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokladnie jak pisze kolega

trabia i trabia by nie uzywac cwm znaczy nie uzywac opcji instalowania paczek przez cwm z karty sd!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 90% przekonany jestem ze ktos w koncu sobie z tym poradzi

jak wchodzi w dawnload mode to szansa wg mnie jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi