Skocz do zawartości
colorowy

[Neutrino system] PFittech ROM GTX AND 4.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, czy dało by radę jakoś przypisać do tych dotykowych przycisków (navigation bar) funkcję otwarcia klawiatury ? Chodzi mi o to, że czasami są strony internetowe, które wymagają od nas użycia przycisków z klawiatury, a mimo to ta się nie wyświetla i nie da się nic zrobić. Najprostszym przykładem są wszelkiego rodzaju gry/aplikacje we flash'u, np. pisze wciśnij "x" by rozpocząć i ni jak nie da rady, ponieważ nie ma klawiatury. Głowię się nad tym już bite 2 godziny i skończyły mi się pomysły ... Udało mi się klawiaturę w przeglądarce wywołać tylko przez przypisanie opcji Search do jednego z klawiszy, jednak wtedy otwiera się również pasek przeglądarki i tam jest wpisywany cały tekst :zdegustowany: Ma ktoś jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanu

Hmm... Romik jak najbardziej spoko - trzeba się przyzwyczaić troszkę do niektórych rozwiązań, ale ogólnie na plus. Jednak trapi mnie pewna sprawa - ,oze u was tez to jest - gdy próbuje jakikolwiek plik nietypowy wysłać na mój telefon poprzez bluetooth (czy to rar czy apk) to na urządzeniu wysyłającym) Innymi słowy - nic się nie wyśle oprócz mp3, jpg, txt itp bo wywala błąd na drugim telefonie "treść nie jest jest obsługiwana". Mam nadzieje, ze to nie jest jakieś głupie ograniczenie ze strony samsunga czy coś. Czy to może być wina tego romu? Spotkał się już ktoś z tym czy pozostaje mi wrócić na rom stockowy? :( Sprawdzane na dwóch fonach w obie strony ;/

Edytowane przez sanu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Mam inny rom ale jest to samo dlatego przed przeslaniem apk zmieniam nazwe na mp3 i wysylam takie rozwiazanie

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie taki problem: wgralem rom, rozladowalem baterie i telefon pod ladowarka nie chce sie spowrotem wlaczyc. Miga tylko ikona baterii. Po odlaczeniu ladowarki wlaczyl sie bez problemu. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baterie li-jon nie r lubią się rozładować ;) może spróbuj na innej czy tel. Się włącza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła sie nowa wersja PFittech ROM v1.0.9 GTX ICS.

Czy ktoś to instalował na galaxy s2.Co nowego dodano lub zmieniono?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stoo
    Notatka od Moderatora: gaeilge
    wykrzyk.png Nie ma potrzeby cytowania postu, który znajduje się bezpośrednio nad Twoją odpowiedzią. "@up" wystarczy.

21.9.2012 - NOWIPE PFittech ROM v1.0.9 GTX ICS
    Ported new Bravia Engine and Xloud from Xperia S 2012, added Samsung NOTE 2 Gallery app, removed some bloatware app, SPlanner from Galaxy S3 + Widget added, VideoPlayer from Galaxy Note2 with PopUp & Resize MiniPlayer
    Edytowane przez gaeilge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie wybrać to znaleźliście? Dajcie link

@up

To co napisałeś z 21.09 to jest do wersji romu na bazie samsung 4.0.4 w wersji 1.0.1 PFittech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi