Skocz do zawartości
colorowy

[Neutrino system] PFittech ROM GTX AND 4.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam PFittech_ROM_v1.0.8__GTX,czy warto instalować NOWIPE PFittech ROM v1.0.9 GTX ICS? Czy może lepiej już PFittech_ROM_v1.1.3_GT-JB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jb jest jeszcze nie stabilny i bardziej nadaje się tylko do testów/zabawy jak do używaniu, ja bardziej polecam 1.0.9, ale jak masz ochotę to możesz zrobić test

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zostałem na 1.0.8 bo na 1.0.9 nie działa poweramp bo sa jakieś zmodyfikowane sterowniki dźwiękowe i

Nie chce się odpalić. Gadałem o tym z pfitech i mówił ze ten tym jest robiony z myślą standardowego odtwarzacza lub apollo. Więc jeśli Ci to nie przeszkadza nagraj 1.0.9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stoo
    Notatka od Moderatora: gaeilge
    wykrzyk.png Nie ma potrzeby cytowania postu, który znajduje się bezpośrednio nad Twoją odpowiedzią. "@up" wystarczy.

Nie Edytowane przez gaeilge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ikar39

mam pytanko czy w tym romie jest opcja nagrywania rozmów ale nie chodzi przez mikrofon tylko przez downlink lub uplink

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dokładnie o co chodzi :), ale do wyboru masz 3 wersję od tego autora, custom na bazie stoka, aokp 4.0.4 i aokp/cm10 4.1.1, wiec jeśli masz cos takiego na stokowym romie to myślę że 1 z tych będzie miał taką możliwość, a co do aokp i cm to wiem że tam raczej nie będzie coś takiego możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie kontrolne bo nie chce nic zknocić a już sobie życie utrudniłem nie mając karty pamięci.

Obecnie posiadam najnowszą wersje PFittech_ROM_v1.0.9__GTX.zip z antkiem 4.0

Dziś chciałem zmienić czciąke programem wgotowanym w rom zainstalowełem aktualizacje i telefon się włącza loga android niestety nie mam jak ponownie zmienić romu bo nie mogę go wrzucić na sd bo nie mam karty a pamięci wewnętrznej nie wykrywa.Można wejść w tryb download.

Czy muszę instalować 3 plikowy rom oryginalny i zaktualizować czy odrazu zwykły 1 plikowy i później z powrotem

PFittech_ROM_v1.0.9_GTX.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedys pisalem na temat kontaktow ale nie dostalem info Mianowicie sprawa dotyczy dodawania nowych kontaktow we wszystkich romach nowych taka sama sutuacja nie ma mozliwosci wyboru zapisania nowego kontaktu na karte sim gdzie w starszych wersjach bylo mozliwe tam byly 3 opcje a tu jest tylko konto Moze macie jakis sposob aby zapisywac na sim kontakty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi