Skocz do zawartości
Kilerek

NaviExpert w Erze

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem normalne:

1. W T-mobile jest subskrypcja. Czyli raz udzielając zgody na użycie NaviExperta, jednocześnie udzielasz zgody na comiesięczne fakturowanie tej subskrypcji- czyli płacisz co miesiąc.2. Wcześniej ERA oferowała każdemu klientowi pół roku nawigacji za darmo i jeszcze markę NaviExpert promowali:

3. Teraz też pewnie przy zakupie telefonu jest jakiś okres za darmo albo T-mobile płaci za instalację

Czyli:

1. Rocznie pewnie T-Mobile instaluje 1-2 miliony licencji (czyli płaci jakieś 1-2 miliony) do NaviExperta

2. Zakładając że 100 000 klientów zapłaci tylko przez pół roku, wychodzi jakieś 5,4 Miliona przychodów z subskrypcji

Zatem, Pewnie każdemu się opłaca, T-mobile’owi, Naviexpertowi, klientom (bo jest tanio), relatywnie oczywiście

Nic tylko brać :):):)

---------- Post dołączono o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

I jeszcze jak działą...

Ja mam tylko opinie żony.

Ona uzywa NaviExperta w abonamencie biznesowym. Działa całkiem przyzwoicie, ale na telefonie Samsung WAVE (telefon na badzie :)).

Miała jakieś problemy około miesiąca temu (to było chyba ze trzy dni), zgłaszała w biurze obsługi i reklamacja została uznana. Podobno jak przełączali ERĘ na T-Mobile to coś w APNach pokrecili.

Myślę ze na "zielonym robociku" będzie lepiej.

to jest farmazon, era czy tam t-mobile nie posredniczyla w zakupie navi experta po darmowym okresie. nie wiem skad masz takie info ale to co mowisz to jest FARMAZON. naviexpert nie jest subksrypcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

300zł

no raczej są tańsze teraz na promocji można wyrwac copilot live premium za 130zł z za całą europe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naviexpert nie jest subksrypcja.

Jest! Możesz wybrać opcję subskrypcji za 9 zł miesięcznie lub możesz wykupić tylko na dzień/4dni/miesiąc/rok ale po wyższej cenie. Z tym że musisz mieć wersję T-mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w ktorym miejscu powiedz mi ?

za slownikiem PWN " subskrypcja «pisemne zobowiązanie się do wykupienia książki albo do nabycia akcji, obligacji lub innych papierów wartościowych, połączone często z przedpłatą"

btw widziales gdzies kiedys oplate na fakturze za naviexpert, bo odkad pracuje w T nigdy takiego czegos nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To jest tylko jedna definicja. Jest jeszcze coś takiego jak "Subskrypcja licencji" i o tym tu mowa. Zobowiązuje się płacić te 9 zł co miesiąc. Jednak mogę w każdej chwili zrezygnować (akurat w tym wypadku). Jeśli nie zrezygnuje- T automatycznie przedłuży licencję.

Nie wiem co jest na rachunku bo go nie przeglądam ale co to za różnica? Ważne, że T automatycznie przedłuża licencje i mnie jako abonenta nie obchodzi jak to nazwą na moim rachunku.

Jak lubisz czytać definicje to możesz jeszcze przejrzeć "subskrypcja akcji", "subskrypcja newslettera", "subskrypcja prywatna" i "subskrypcja publiczna". To powinno uświadomić Cię, że jedno słowo ma kilka różnych znaczeń. Miłej lektury :)

Ogólnie zauważyłem, że w każdym poście (no może w dużej części) odnosisz się w sposób obraźliwy i lekceważący do innych użytkowników forum. "Siejesz farmazony", "Chyba się naćpałeś" czy inne inteligentne wstawki są u Ciebie na porządku dziennym. Dziwne to.

BTW sprawdziłem mój rachunek i mamy na nim coś takiego jak:

WAP Specjalny, NAVIEXPERT, 9.08 zł.

Edytowane przez darus161

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odnosilem sie stricte do postu Pedro, a on pisal o takiej subskrypci o ktorej mi chodzilo. nie wiem po co wlejasz inne skoro nie o takie chodzilo.

naviexpert nie jest subskrypckja o ktorej pisze Pedro i tyle, subkrypcja o ktorej pisal Pedro moze byc subskrypcja typu humor gotuj z ewa, newsy wysylane mmsami, itp.

to bardzo bystry jestes chlopak, tylko co to ma wspolnego z tematem ? nie odpowiadaj, jesli nie ogarnales to jest pytanie retoryczne.

jesli masz sie do postu odniesc zrob to merytorycznie, nie wazne w jakim stylu bylebys mial argumenty.

"Jeśli nie zrezygnuje- T automatycznie przedłuży licencję. " pierwsze slysze, nie wiem jak mozemy bez twojej zgody przedluzyc licencje na ta usluge? konczy ci sie okres kiedy jest usluga bezplatna lub wykupiona na z gory okreslony czas to konczy ci sie licencja i nikt ci jej nie przedluza. nei wyslesz smsa nie bedzie gpsu proste. zastrzegam ze tutaj sie moge mylic i jutro to w pracy sprawdze. ale bardzo nielogiczne sie wydaje to co ty mowisz o tej licencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pierwsze slysze, nie wiem jak mozemy bez twojej zgody przedluzyc licencje na ta usluge? konczy ci sie okres kiedy jest usluga bezplatna lub wykupiona na z gory okreslony czas to konczy ci sie licencja i nikt ci jej nie przedluza. nei wyslesz smsa nie bedzie gpsu proste. zastrzegam ze tutaj sie moge mylic i jutro to w pracy sprawdze. ale bardzo nielogiczne sie wydaje to co ty mowisz o tej licencji.

Mylisz się. Tutaj wycinek z regulaminu:

Wysokość opłaty za przedłużenie wynosi 9,08 zł (z VAT) i umożliwia dostęp do Subskrypcji przez okres 30 dni. Opłata będzie pobierana od Subskrybenta przez operatora sieci T-Mobile.

Powiadomienie o przedłużeniu Subskrypcji będzie wysyłane za pomocą wiadomości SMS na telefon Subskrybenta po zakończeniu okresu promocyjnego pierwszych 7 dni, a następnie po zakończeniu każdego okresu trwającego 30 dni.

Aktywna Subskrypcja wskazana jest na liście dostępnych usług w aplikacji NaviExpert w telefonie Subskrybenta.

Subskrypcja jest aktywna do czasu jej dezaktywacji przez Subskrybenta.

Wystarczająco wyjaśnione ?

Aha żeby było wszystko jasne. Chodzi tu o opcję właśnie subskrypcji T-mobile. Regulamin nie dotyczy zwykłego wykupowania licencji na określony czas (1dzień/4dni/miesiąc/rok).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na ta chwile tak, podaj jeszcze nazwe regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

darus161 ma w 100% rację używam NE na promocyjnych warunkach z T-Mobile.

Pierwsze 7 dni free potem można aktywować subskrypcje za 9,08 zł miesięcznie. Szczegóły są opisane w regulaminie.

Po aktywacji subskrypcji w ustawieniach aplikacji w zakładce 'dostępne usługi' jest informacja: "subskrypcja nawigacji w T-Mobile: aktywna".

Wysłano z SE X8 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    na ta chwile tak, podaj jeszcze nazwe regulaminu.

Nie wiem jak się nazywa. W każdym razie tutaj jest:

Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi