Skocz do zawartości
Kilerek

NaviExpert w Erze

Rekomendowane odpowiedzi

@ Darus161

Dobrze wyjaśnione :) piwo leci.

@ borkisquad

Farmazon to kwestia twojej nietrafnej oceny. Fakty są jednak takie jak napisałem a dalej wyjaśnił darus161. Zanim zaczniesz oceniać wypowiedzi, zadaj sobie choć trochę trudu, aby prześledzić wątek i kontekst.

Jeszcze na koniec dwa komentarze.

NaviExpert jest w kontekście „Subskrypcji” traktowany jak „granie na czekanie” albo podobne usługi. W tym sensie ERA/T-Mobile sprzedaje, pośredniczy, ułatwia dostęp do usługi NaviExpert. Na fakturze wygląda to tak: typ połączenia: dane; kierunek: WAP Specjalny; numer: NaviExpert.

Oczywiście możesz kupić NaviExperta w inny sposób: Przelewy24, karta kredytowa, SMS, Kod z Lotosu albo zdrapka, kupiona np. na Allegro. Możesz też z subskrypcji T-Mobile skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rzeczywiscie darus ma racje. sprawdzilem i zgadza sie.

jak wzialem sobie abo w erze 2 lata temu, korzystalem z tego i nikt nie przedluzal subksrypcji i tym sie sugerowalem. zaznalczyklem rowniez ze nie jestem pewny.

---------- Post dołączono o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

@ Darus161

Dobrze wyjaśnione :) piwo leci.

@ borkisquad

Farmazon to kwestia twojej nietrafnej oceny. Fakty są jednak takie jak napisałem a dalej wyjaśnił darus161. Zanim zaczniesz oceniać wypowiedzi, zadaj sobie choć trochę trudu, aby prześledzić wątek i kontekst.

Jeszcze na koniec dwa komentarze.

NaviExpert jest w kontekście „Subskrypcji” traktowany jak „granie na czekanie” albo podobne usługi. W tym sensie ERA/T-Mobile sprzedaje, pośredniczy, ułatwia dostęp do usługi NaviExpert. Na fakturze wygląda to tak: typ połączenia: dane; kierunek: WAP Specjalny; numer: NaviExpert.

Oczywiście możesz kupić NaviExperta w inny sposób: Przelewy24, karta kredytowa, SMS, Kod z Lotosu albo zdrapka, kupiona np. na Allegro. Możesz też z subskrypcji T-Mobile skorzystać.

a mozesz pokazac to na rachunku? bo szczerze mowiac jak u mnie to bylo to pojawial sie na rachunku szczegolowym sms premium rate za wykup uslugi i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mimo tego, że posiadam ważną licencję do lipca tego roku. Dziadostwo się uaktywniło po aktualizacji androida do 4.4.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Myślicie że jest szansa na zwrot kosztów przez T-mobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-119889-14255740274562_thumb.png

Złota łopata za odkop roku.

Zawsze możesz zadzwonić do nich i zapytać się jakie jest ich stanowisko tak więc, możesz próbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki:>

Tak zrobię. Jak coś będę wiedział to na pewno dam znać.

---------- Post dołączono 06-02-14 o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano 05-02-14 o 12:26 ----------

Sprawa robi się ciekawa.

Dzwoniłem wczoraj do naviexpert i dowiedziałem się że usługę mam aktywną od zeszłego października.

Data zgadza się z datą zmiany telefonu na nowy bo wtedy instalowałem naviexpert'a w wersji T-mobile i musiałem jakoś aktywować ten pakiet 7 dni za Free.

Ale najważniejsza rzecz jaką Pani powiedziała to, że T-mobile zgodnie z regulaminem powinno mnie informować sms że będzie pobierana opłata za usługę. Żadnego sms od października nie dostałem.:(

Pani z NE powiedziała że ona widzi że ja mam licencję i mam dużo punktów i rabatów na przedłużenie i może mi w ramach rekompensaty dać 3 miesiące ekstra nawigacji , z czego skorzystałem.:)

Jednak później zadzwoniłem do bok T-mobile i przedstawiłem sprawę i Pan powiedział żebym napisał reklamację z dokładnym opisem co i jak. Tak też zrobiłem.

Jak T-mobile Odpisze dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chcesz od T-M jakąś rekompensatę uzyskać czy co? Nie wiem czy to coś da, ale zawsze możesz spróbować, może oddadzą te parę złoty w ramach jakiegoś pakietu czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz jeżeli od października płaciłem po ok 8 zł to zebrało się około 32 zł. i uważam że to trochę jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No racja 32 zł na ulicy ciężko znaleźć, owszem próbuj, masz jakby info od navi experta że masz punkty itp, może coś się uda zdziałać, jak na razie to powodzenia życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem odpowiedź odnośnie mojej reklamacji z t-mobile.

Napisali tak jak się spodziewałem, że aktywowałem usługę w październiku a dezaktywowałem ja w lutym.

Twierdza też, że sms'y wysłali do mnie.

Na koniec napisali, że podchodząc indywidualnie do mojej reklamacji uwzględnią korekty dla faktur z naliczoną opłatą.

Więc podsumowując jestem zadowolony ale myślę, że mają błąd w mechanizmie wysyłania sms'ów i nie sprawdzają statusów wysłanych sms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jakby wysłali, to masz już prawo nie pamiętać, a oni tego mogą już nie mieć w systemie, więc i tak jest ok, że uwzględnią korekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi