Skocz do zawartości
BigMac

ROOT & S-OFF Ice Scream Sandwich + S-ON

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac
    Mam ten sam problem petu666, za każdym razem wywala mi ten błąd z tym backupem...

---------- Post dołączono o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Ok, problem rozwiązany - petu, wejdź tutaj i zacznij od punktu D (D_hboot 1.53.0007 s-off). U mnie działa dobrze, problem teraz tylko z tym wire trickiem i czasem... ;p

Wgrywałeś LeeDroid rom ? czy pominęłaś ten krok bo ja osobiście nie odblokowywałem bootloadera tym sposobem i nie wiem czy trzeba go wgrać czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Trzeba, na początku chciałem pominąć ten krok ale ciągle miałem jakiś problem w ControlBear. Dopiero po wgraniu poszło tak jak w tym poradniku na xda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam ten sam problem petu666, za każdym razem wywala mi ten błąd z tym backupem...

---------- Post dołączono o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Ok, problem rozwiązany - petu, wejdź tutaj i zacznij od punktu D (D_hboot 1.53.0007 s-off). U mnie działa dobrze, problem teraz tylko z tym wire trickiem i czasem... ;p

Wgrałem tego LeeDroida - bootloop wielki jak byk ! - stoi na ekranie startowym HTC, a przy próbie wgrania pliku jb_boot.img wyskakuje mi to poniżej. Napisz Skreedi co po kolei robiłeś bo mam uceglony telefon :(

C:\Users\PAWEŁ>C:\Users\PAWEŁ\Desktop\fastboot\fastboot.exe flash jb_boot.img C:

\Users\PAWEŁ\Desktop\fastboot\jb_boot.img

sending 'jb_boot.img' (5778 KB)...

OKAY [ 1.230s]

writing 'jb_boot.img'...

(bootloader) signature checking...

FAILED (remote: signature verify fail)

finished. total time: 2.010s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

A wgrałeś kernel LeeDroida ;) ? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

@petu666

Robiłem wszystko co jest w punkcie D na xda. Krok po kroku i udało się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Tak mnie wkurzają Ci ludzie z unlimited wszystkie urządzenia dostały paczkę do ICS jedynie Evo GSM nie dostało kurde.. Jak się pisze w Supporcie kiedy będzie dostępne to zaraz dostaje się bana, ja pierniczę czemu Oni nie mogą wydać jednej paczki czy to aż takie trudne ? Tak mnie to denerwuje, normalnie jak by dziś to wydali to bym Ich wspomógł .. Kurde :( Możliwe jest, że w ogólne nie wydadzą tej paczki z tego co mi pisał friend.evil no nie wiem :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Ja odblokowałem tak i po problemie, z tym, że zauważyłem kurz pod ekranem :facepalm3:

Widać tylko kiedy ekran jest wyłączony i przy świetle więc na razie nic z tym nie zrobię, jak wejdzie więcej to spróbuję na gwarancję oddać... :P

Swoją drogą, ciekawi mnie czemu wersja GSM tej paczki jeszcze nie otrzymała... Raczej żaden problem sprzętowy bo CDMA i GSM to 99% tego samego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bperko

Czy wykonując tylko roota tracę dane na telefonie? Przepraszam za takie pytanie ale w poradniku HTCdev jakaś taka informacja rzuciła mi się w oczy i postanowiłem ją zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Wykonując roota danych nie tracisz jednak na początku trzeba odblokować bootloader, przy tym już dane zostają wymazane.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bperko

No to powiem szczerze że nie ciekawie:(

Chyba musze poczekać na jakąś nieinwazyjną metodę:)

Wysłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi