Skocz do zawartości
BigMac

ROOT & S-OFF Ice Scream Sandwich + S-ON

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Cześć napisałem do dewelopera Fuses ,który pracuje w unlimited.io

Zapytałem się czy zrobią ICS.zip no i otrzymałem taką odpowiedź

Maybe someday. But you still have to unlock via HTCDev....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

No to chyba zmuszony jesteś pozbyć się częściowo (lub całej, już sam nie wiem... :o) gwarancji. Dobrze jest wtedy kiedy roota za bardzo nie potrzeba i ktoś nie ma manii wgrywania co chwilę innego romu, w przeciwnym wypadku jest się skazanym na htcdev.com...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Spróbujcie odesłać telefon bezpośrednio do regenersis z prośbą o wygranie 2.3. Napiszcie ze macie jakieś wady, które poprzednio nie występowały coś się znajdzie :-) znajomy zrobił tak z wildfire powołał się na nie istniejący problem szybszego zużycia baterii. Wgrali jemu 2.1 bez gadania bo na 2.2 wtedy nie można było zrobić roota poza jakimiś wtyczkami serwisowymi. Oczywiście dotyczy to telefonów, które miały standardowo zainstalowanego ginger bread.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Zrobiłbym tak gdyby nie to, że już jestem Unlocked/Rooted/S-OFF via htcdev.com... Pomysł dobry szkoda, że wcześniej o nim nie usłyszałem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac
    Spróbujcie odesłać telefon bezpośrednio do regenersis z prośbą o wygranie 2.3. Napiszcie ze macie jakieś wady, które poprzednio nie występowały coś się znajdzie :-) znajomy zrobił tak z wildfire powołał się na nie istniejący problem szybszego zużycia baterii. Wgrali jemu 2.1 bez gadania bo na 2.2 wtedy nie można było zrobić roota poza jakimiś wtyczkami serwisowymi. Oczywiście dotyczy to telefonów, które miały standardowo zainstalowanego ginger bread.

Dzwoniłem do Regneresis dwa dni temu z pytaniem czy wgrają androida 2.3 odpowiedzieli, że nie ma takiej szansy bo uszkodzi to płytę główną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Coś mi się nie chce w to wierzyć. Wystarczy, żeby zrobili s off, a później znowu założyli. HTC powinno takie narzędzia udostępnić serwisowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość wgrania oficjalnego ICS'a bez podnoszenia HBOOT'a i reszty zabezpieczeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie: przeczytałem gdzieś na XDA, że do wgrania Custom Roma nie potrzeba S-Off'a... czy to znaczy, że można flashować telefon bez zdjętych zabezpieczeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Źródło poproszę, bo nie wiem jakim sposobem ktoś ma to zamiar wgrać. Ale wątpię, żeby to było możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzając się do zakupu Evo 3D poszukałem trochę na XDA i znalazłem ten wątek: [htc] unlocking utility - xda-developers Metoda przeznaczona była dla Wildfire S ale jak autor sam pisze powinna działać na każdym urządzeniu HTC. Czy ktoś już tego próbował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi