Skocz do zawartości
Sono

Sony Xperia P - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Sono

Zamierzam dokupić parę rzeczy do mojej P.

Na pierwszy ogień futerał czy coś. Po tematach w Xperi S jestem prawie zdecydowany na:http://www.ebay.pl/itm/Nillkin-Dynamic-Hard-Case-LCD-Guide-for-Sony-Xperia-P-LT22-LT22i-Sony-Nyphon-/330746691259?pt=UK_Computing_Other_Computing_Networking&hash=item4d0209febb

Do tego uchwyt samochodowy. Jest niby uchwyt SE ale jest to uchwyt uniwersalny i jakoś czarno to widzę (pamięta jaszcze czasy starych xperii)

Pytam co Wy macie, jakieś no name z alledrogo czy coś lepszego, jak to się sprawdza?

Chce jeszcze kupić te tagi NFC, są 4 za 5 dych. Pytanie czy warto dać te 5 dyszek za to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gam8it

Ja też zastanawiam się nad jakimś futerałem ale widzę;/ na allegro same podróbki :/ Wiecie czy można dostać gdzieś coś oryginalnego? ;/;/;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sono

Przy temacie do SXS ktoś pisał że Nillkin jest mega a Case Mate miał luzy czy coś.

Otterboxów jeszcze niema zdaje sie do P a w sumie tylko te 3 firmy to gwarancja jakiejś tam jakości. Pomijam wsuwki i tego typu wynalazki. Czekam na paczkę z Nillkinem ;)

Co do uchwytu to szarpłem się na ten Sonowski jednak czyli zestaw Car Kit (ładowarka pod zapalniczkę i uniwersalny uchwyt do Xperii)

Trzyma za********e żadnych luzów czy coś. Jakościowo całość za******a na końcu jest mechanizm taki jakby kulka czy jak to się nazywa także można to ustawić dokładnie jak chcecie.

Ładowarka ładuje szybko i wygląda nieźle z tym znaczkiem SE i zielonym światełkiem :cwaniak:

Razem z Car Kitem przyszły Smart Tagi. Naprawdę za******a sprawa! Wszytko włącza/wyłącza się odrazu można przypisać bardzo dużo czynności (przypomniały mi się makra z pewnej gry)

Jest jeden minus który mam nadzieje załatają w którymś z next patchy: Gdzie jest on on/off gps?? Nawigacje wbudowaną można włączyć czy tam naviexperta ale już samego nadajnika nie. Także albo zostawiamy on albo ręcznie, niby 2-3s ale jednak brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj mam Nillkina z pierwszej aukcji, jest rewelacyjny ! Więc jak ktoś szuka dobrego etui do SXP to jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SRX069

Sono powiem Ci tak, Smarttagi to fajny bajer, ale mi jakoś za specjalnie się nie przydają. Jakoś wole sobie samemu włączyć np. budzik, wi-fi lub jakąś aplikacje. Ja dostałem w orange wszystkie cztery z czego 2 zaprogramowałem, bo już nie mam pomysłów :D Na allegro są do kupienia 2 za 35 zł + 7zł przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sono

Ja mam przypisane 3 i jak dla mnie są bardzo przydatne. Oczywiście można to wszystko robić ręcznie ale jak jest możliwość uproszczenia czegoś, zaoszczędzenia czasu to jestem jak najbardziej za.

Kupiłem 4 za 50 zeta a klubowicze tam czy coś maja za 40 także alledrogo :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś kupował tego niklina w tym kolorze

LT22i_SPNPC_NIL_11.jpg

czy ten bordowy jest taki jak na zdjęciu ????, bo widziałem gdzieś filmik z czymś takim i tam był taki blady czerwony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sono

Tym że na jednej aukcji koleś chce zarobić więcej niż ten na drugiej ;)

Ja zamówiłem za około 36 zeta na ebayu z darmową wysyłką. Szło tydzień z Hongkongu i jakościowo jest mega także teraz jak będę miał nowego fona to pierwsze szukam czy nillkin zrobił coś dla niego.

Taka ciekawostka: już drugi raz dostałem przesyłkę z HK i były podziękowania po angielsku dla listonosza na kopercie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi