Skocz do zawartości
Sono

Sony Xperia P - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy chodzi mi o to z jakiego materiału, bo z nillkina są różne, ze skóry, itp..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakiejś stacji dokującej/ładowarki biurkowej do naszej Xperii P. Na allegro posucha...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sono
    Znaczy chodzi mi o to z jakiego materiału, bo z nillkina są różne, ze skóry, itp..

Nie wiem jak ten konkretny model, ja mam ten o który pytał Renegade tyle że czarny. I w tym wypadku jest to taki plastik gumowany.

Co do stacji dokującej to wkrótce ma wyjść: Xperia™ P TV Dock - Sony Smartphones (Global UK English)

Może warto zaczekać i nie bawić się w jakieś wynalazki innych firm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie do kolegów użytkowników Xperii P. Czy u Was też kabel usb do ładowarki jest tak cholernie krótki?:) No u mnie to nie wiem czy 1m ma (telefon z Orange)... według mnie to już jest przegięcie. Dodam, że jestem dość wysoki i czasem jak tel podłączony do ładowania utrudnia to życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam takie pytanie do kolegów użytkowników Xperii P. Czy u Was też kabel usb do ładowarki jest tak cholernie krótki?:) No u mnie to nie wiem czy 1m ma (telefon z Orange)... według mnie to już jest przegięcie. Dodam, że jestem dość wysoki i czasem jak tel podłączony do ładowania utrudnia to życie.

tak jest krótki, możesz użyć kabla usb przedłużki do kupienia za jakieś grosze, tak jak używałem w iphonie i nie będzie problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

dziwne do X8 dorzucaja tak dlugi kabel ze az za dlugi z 1.5m ma :D z kolei do LG dodali mi taki co ma chyba 50cm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam pytanko czy jest może forumowicz użytkujący takie etui bugatti:

http://zolti.pl/smarfony-telefony/435-etui-bugatti-skinny-glowing-coal-rozmiar-sl-uniwersalne.html

ciekawi mnie czy przy wkładaniu i wyjmowaniu nie wycierają się krawędzie xperi p (mam czarną).

---------- Post dołączono o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Witam,

Etui bugatti Skinny glowing coal - rozmiar SL - uniwersalne - Sklep internetowy Zolti.pl

ciekawi mnie czy przy wkładaniu i wyjmowaniu nie wycierają się krawędzie xperi p (mam czarną).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gam8it
    Witam,

Etui bugatti Skinny glowing coal - rozmiar SL - uniwersalne - Sklep internetowy Zolti.pl

---------- Post dołączono o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Witam,

Ja mam takie etui i jestem bardzo z niego zadowolony. To uniwersalne etui do Eski i P wiec nic się nie wyciera bo nie jest w 100% dopasowane do P ale trzyma się w nim dobrze i ladnie wygląda. ;) (Też mam czarną) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam takie etui i jestem bardzo z niego zadowolony. To uniwersalne etui do Eski i P wiec nic się nie wyciera bo nie jest w 100% dopasowane do P ale trzyma się w nim dobrze i ladnie wygląda. ;) (Też mam czarną) :D

dzięki za odpowiedź - zamówiona czekam na przesyłkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi