Skocz do zawartości
scooby666

[ROM] N7000XXLRG dla Niemiec! 4.0.4 OFICJALNY, POLSKI język!! - GT-N7000ZBADBT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam stocka 2.3.6 oficial samsunga, i chciałbym przejść na stabilnego ICS ale czytając o polskim, to opinie nie są dobre na ten temat. Dużo dobrego słyszałem o tej wersji niemieckiej. Miałem już i wyciek JB ale nie spełnił moich oczekiwań. Ostatnio skopałem wgranie softu i byłem zmuszony wrócić do oficjalnego 2.3.6 z oficjalnym kenrnelem, a co za tym idzie podatnym na bugi. Teraz pytanie z mojej strony czy da rade jakość zmienić kod kraju żeby pobrał tego oficjala dla niemiec? czy trzeba go instalować samemu ?

Drugie pytanie, czy jeśli nie, to czy da rade go wgrać nie tracąc gwarancji? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś poinstruowanie. Jeśli nawet sie nie da , to także bym poprosił o jakąś instrukcję :) Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj odinem XXLRT, (najnowszy niemiecki) według wielu obecnie najlepszy. Ma bardzo ładny wygląd - podział na aplikacje i widgety, opcje wylaczania zbednych aplikacji systemowych. Polski 4.0.4 tego wszystkiego nie ma. W dziale romy i.modyfikacje masz piekny tutorial jak wgrac.

Druga opcja :

Zmiana CSC to *#272*imei#. Wybierz XEO - open Poland. Uwaga, zmiana kodu sprzedazy powoduje hard reset. Wtedy aktulizuj przez OTA.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez daniel0range

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    . Ostatnio skopałem wgranie softu i byłem zmuszony wrócić do oficjalnego 2.3.6 z oficjalnym kenrnelem, a co za tym idzie podatnym na bugi.

Dlaczego uważasz, że oficjalne, czyli stockowe kernele GB (np. 2.3.6) są podatne na bugi? Jeżeli chodzi Ci o tzw. brick bug to akurat problem tej linii ROMów i kerneli nie dotyczy. Kernele podatne na brick'a pojawiły się wraz z pojawieniem się systemów ICS i być może dotyczą również JB, chodź te drugie to informacja nieoficjalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GB lb1 lc1 były najlepsze , 0 błędów.Gdyby nie to że nova3 mi na nim cięła i nie działał zbyt dobrze jeden program dalej bym na nim siedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drugie pytanie, czy jeśli nie, to czy da rade go wgrać nie tracąc gwarancji?

Flash za pomocą Odina oficjalnych, czyli stockowych ROMów wydawanych przez Samsunga nie powoduje utraty gwarancji. Podobnie ma się rzecz wprzypadku aktualizacji softu poprzez Kies czy OTA,

ale flash ROMów i kerneli nieoficjalnych, nadanie uprawnień roota i inne modyfikacje systemu w przypadku firmy Samsung (i nie tylko) już są powodem do jej utraty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oki . dzieki wielkie za informacje. Każda odpowiedz od was na moje pytanie jest ważna gdyż wzbogacam się o wiedzę by na przyszłość wiedzieć co gdzie i jak :) Wszystko poszło tak jak należy. Wydaję mi się że narazie na tym zostanę ze względu na stabilność :) dopóki nie wyjdziie jakiś dobry wyciek JB :) ew. wyczekiwany oficjalny JB ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi