Skocz do zawartości
scooby666

[ROM] N7000XXLRG dla Niemiec! 4.0.4 OFICJALNY, POLSKI język!! - GT-N7000ZBADBT

Rekomendowane odpowiedzi

juha

Przy włączonej transmisji 3g i normalnym korzystaniu z telefonu, bateria wytrzymała 6 godzin, co za masakra. Jest to mój pierwszy ICS wgrany na GB na którym zrobiono wipe. Po zrobieniu roota odzyskałem aplikacje za pomocą TB. Na GB przy podobnym korzystaniu z telefonu bateria wytrzymywała około 12h. Przez noc baterii ubyło 5 procent, na GB ubywalo 1 procent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ALeX

Ale jest to twoje pierwsze ladowanie na ICS po dwoch, trzech cyklach ladowan batria sie ulozy, cierpliwosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi przez noc nie spadł ani jeden procent.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kek

gdy otrzymałem Nota śmigałem na GB 2.3.6, zrootowałem i było pięknie. Gdy pojawił się baltic 4.0.3 podniosłem swojego GB zwykłym odinem bez everoot i bez WIPE. Oczywiście na 4.0.3 był problem z rootem, wszelkimi metodami nie dało się go zrootować, jedynie metoda z XDA, czyli powrót do GB i mobileOdin + everoot, ale tego nie zrobiłem. Wczoraj wrzuciłem 4.0.4 i spróbowałem zrootawać z poziomu recovery .. i non problemo. 4.0.3 podobnie jak wcześniej podnosiłem bez WIPE. Po upgrade wskoczyłem do stockowego recovery, uruchomiłem CWM i za jego pomocą wrzuciłem SU + BUSYBOX.

Co do baterii, jest lepiej, a gdy zrezygnowałem z GO launchera wręcz pieknię. Polecam.

SU-Busybox-Installer.zip

CWM.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

kek, różnica na plus względem GB? Bo to tak naprawdę jedyna rzecz, od której uzależniam przejście z GB...

I może jeszcze jedno pytanie dotyczące menu aplikacji - czy w ICS (TW lub czysty ICS) możliwe jest robienie w nim katalogów? Miałem styczność z Holo Launcherem (namiastka ICS) i tam nie jest to możliwe. Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ALeX

Skoro GB smiga ci bez problemow to moim zdanie zostan na nim i zaczekaj do wersji 4.1 ICS tak naprawde nie wnosi rewelacji, ok jest ladniejszy ale poza tym.... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kek, różnica na plus względem GB? Bo to tak naprawdę jedyna rzecz, od której uzależniam przejście z GB...

I może jeszcze jedno pytanie dotyczące menu aplikacji - czy w ICS (TW lub czysty ICS) możliwe jest robienie w nim katalogów? Miałem styczność z Holo Launcherem (namiastka ICS) i tam nie jest to możliwe. Z góry dzięki za info.

Tak, TW obsługuje foldery w menu aplikacji, działa to bardzo fajnie.

@ALeX

ICS wnosi wiele do androida i tylko ignorant powie o wyglądzie, jakim wyglądzie? toż to ciągle ten sam TW?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kek

Tak, w stosunku do GB osobiście oceniam ICS-a na plus. Działa szybciej, szybciej reaguje na zmianę ekranu pion <-> poziom, szybciej wyświetla galerię (w tej samej lokalizacji) i generalnie jest szybszy. Był jeszcze bag w galerii, zamiast zdjęć wyświetlał się czarny ekran. Testuję od wczoraj 4.0.4 i problem już nie wystąpił. Dodatkowo zmiana przeglądarki internetowej, jest nowsza wersja, także na plus. Osobiście dopiero na ICS mój Note wytrzymał więcej niż jeden dzień bez ładowania, nie wiem skąd tak rozbieżne opinie, ale na ICS z włączoną oszczędnością baterii działa szybciej niż na GB i bardziej oszczędza baterię. Takie są moje spostrzeżenia.

Są także katalogi, zarówno w menu aplikacji jak i na pulpitach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja opisze mój problem ze SWYPE. Kiedy otrzymywałem wiadomość sms, mms lub mail, co jakiś czas podczas próby wprowadzania tekstu, klawiatura zawieszała się, jak i cały telefon. Pomagało zamykanie procesów w menadżerze zadań i następnie zmiana z klawiatury swype na klawiaturę Samsunga i odwrotnie. Pragnę jeszcze dodać że na standardowej klawiaturze Samsunga problem również występował, tylko po co używać standardowej jeśli pisanie w swype na tak dużym ekranie to sama przyjemność. Zastanawiam czy może to byś spowodowanie przywróceniem kopi zapasowej kontaktów notatek itp zrobionej na GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na tym sofcie nie ma problemu z :

1) zanikaniem dźwięku przy słuchaniu cichej muzyki i oglądaniu filmów (na GB-LC1 ten problem nie występuje a na LQ2 niestety tak) ?

2) wyświetlaczem, a mianowicie brakiem odcieni szarości powodującym pojawianie się uciążliwych czarnych kostek przy oglądaniu filmów (problem opisany tu: [POLL] Black clipping / black crush - xda-developers) ?

Nie chcę już po raz 6 wgrywać znowu ROMu, więc jak ktoś ma wgrany LRG to będę wdzięczny za odpowiedz na powyższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi