Skocz do zawartości
scooby666

[ROM] N7000XXLRG dla Niemiec! 4.0.4 OFICJALNY, POLSKI język!! - GT-N7000ZBADBT

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na tym sofcie nie ma problemu z :

1) zanikaniem dźwięku przy słuchaniu cichej muzyki i oglądaniu filmów (na GB-LC1 ten problem nie występuje a na LQ2 niestety tak) ?

2) wyświetlaczem, a mianowicie brakiem odcieni szarości powodującym pojawianie się uciążliwych czarnych kostek przy oglądaniu filmów (problem opisany tu: [POLL] Black clipping / black crush - xda-developers) ?

Nie chcę już po raz 6 wgrywać znowu ROMu, więc jak ktoś ma wgrany LRG to będę wdzięczny za odpowiedz na powyższe.

Niestety, po szybkim sprawdzeniu, wydaje mi sie, ze nic w powyzszych kwestiach nie zmieniono :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety, po szybkim sprawdzeniu, wydaje mi sie, ze nic w powyzszych kwestiach nie zmieniono :zdegustowany:

Dokładnie. Black clipping jest znacznie bardziej widoczny niż na AOSP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Black clipping widoczny, ale czy to nie wada tego typu wyświetlaczy? U mnie po szybkim sprawdzeniu dźwięk nie zanika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KHOT

Nic takiego nie zauważyłem, ani zanikania muzyki, ani problemów z czernią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shimu

ja również nic nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraz mojego problemu:mad:. Czasami klawiatura nawet się nie pojawia, częściej pojawia się i nie można na niej nic napisać. Any ideas?

post-136547-14255708041686_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Pewnie sobie wysyłacie z Karolinką zbereźne fotki i klawiaturka się wstydzi.

:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpsky

Wczoraj zainstalowałem i problemów z filmami nie mam, ani na wyświetlaczu ani na telewizorze. Mi dźwięk urywało na około 0,5 s co 2 s, ale wiem gdzie jest przyczyna, mianowicie jak ma się słuchawki i głośność na 1-2 to wtedy to występuje (przynajmniej u mnie), ale jak jest 3-15 problemu nie ma.

Klawiatura, miałem kiedyś podobny problem, ale to była wina jakiegoś błędu podczas wgrywania romu. Jedyna rada to wgrać od nowa. (lub działać na swype:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie występuje problem z poziomymi paskami na gradientach...np. wchodząc do sklepu play --> ustawienia (tło - brak czystych przejść pomiędzy odcieniami czarnego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj testowałem ten rom w kontekście szybkości działania, powiem tak: reakcja na dotyk - mierna, występuje opóźnienie w reakcji (spróbujcie sobie szybko wykonywać różne operacje - ewidentne lagi), gry nie dostały przyspieszenia (brak optymalizacji, brak wykorzystania podzespołów telefonu w optymalny sposób), ten rom jak i cały cholerny ICS to jakieś nieporozumienie, jedynie co ratuje ten spartaczony twór to w miarę optymalne wykorzystanie energii akumulatora (w tym romie oczywiście). Doszedłem do wniosku, że jesteśmy beta testerami dla Samsunga, którzy wydali masę kasy na sprzęt i nie dostają nic w zamian - czysty interes dla koreańców. Czy te barany nie rozumieją tego, że podstawą każdego sprzętu jest dobre oprogramowanie....niestety tutaj idealnie sprawdza się stare przysłowie parkowych meneli: "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Zaczynam się wkurzać na Samsunga.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi