Skocz do zawartości
scooby666

[ROM] N7000XXLRG dla Niemiec! 4.0.4 OFICJALNY, POLSKI język!! - GT-N7000ZBADBT

Rekomendowane odpowiedzi

ALeX

"raulnin" Dokladnie tak jak mowisz, mnie tez powoli rozpier..... ten caly ICS Jedyna pociecha jesli chodzi o ten rom to tylko dluzsza zywotnosc baterii. Czekam na 4.1 jesli i ten rom nic nie wniesie konkretnego to zegnaj Samsung i chyba Android tez. Tyle kasy za urzadzenia i w zamian jeden wielki zart >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pewnie sobie wysyłacie z Karolinką zbereźne fotki i klawiaturka się wstydzi.

:PP

no właśnie nie ;/ gdyby przez to, to jeszcze pół biedy :D eh.. jutro spróbuje jeszcze raz przeinstalować wszystko.. zobaczymy.

i jak koledzy również mam odczucie że jestem testerem samsunga, któremu daje się chłam do testowania i niech się cieszy. A czy sobie uszkodzi telefon czy nie to jego sprawa.. liczy się to że już za niego zapłacił. Oj note 2 stoi u mnie pod wielkim znakiem zapytania.. Na dzisiejszą chwile samsung 2 raz mnie do siebie zraził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Zupełnie dobry soft. Wprawdzie nie miałem absolutnie żadnych problemów z ICS 4.03, ale ze względu na lepsze zarządzanie baterią, na razie zostawię 4.04. Mam wrażenie również, że jest szybszy. Dobra robota SAMSUNGU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    "raulnin" Dokladnie tak jak mowisz, mnie tez powoli rozpier..... ten caly ICS Jedyna pociecha jesli chodzi o ten rom to tylko dluzsza zywotnosc baterii. Czekam na 4.1 jesli i ten rom nic nie wniesie konkretnego to zegnaj Samsung i chyba Android tez. Tyle kasy za urzadzenia i w zamian jeden wielki zart >:(

No niby macie racje, narzekajac na Androida i Samsunga, ale jaka widzicie alternatywe?!? Chodzi mi dokladnie o alternatywe do Galaxy Note, ktorego jestem wielkim fanem :DD

A zeby nie bylo, ze offtopuje

Potwierdzam. Black clipping widoczny, ale czy to nie wada tego typu wyświetlaczy?

A czy ktos pamieta czy mielismy ten problem na GB?

Mi dźwięk urywało na około 0,5 s co 2 s, ale wiem gdzie jest przyczyna, mianowicie jak ma się słuchawki i głośność na 1-2 to wtedy to występuje (przynajmniej u mnie), ale jak jest 3-15 problemu nie ma.

No wlasnie o to podejrzewam, ze siwy256 pytal, tzn. o zanikanie dzwieku przy sluchaniu ustawieniach rzedu 1 czy 2. Problem ten wystepowal rowniez we wczesniejszych wersjach ICSa. Mnie to tez za bardzo nie wadzi, gdyz w niektorych srodkach transportu i tak trzeba popchnac glosnosc i dowalic voodoo by cos uslyszec :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli mozna wgrać przez Mobile Odin z opcją everroot i będzie OK ? Wtedy nie tracimy aplikacji i ustawień telefonu. Oraz mamy roota, jesli bylismy na zrootowanym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie, dzisiaj przy wgrywaniu przez odina na kompie w pierwszej fazie pokazuje mi sie brak odpowiedzi programu, i po chwili wgrywanie rusza. Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli mozna wgrać przez Mobile Odin z opcją everroot i będzie OK ? Wtedy nie tracimy aplikacji i ustawień telefonu. Oraz mamy roota, jesli bylismy na zrootowanym systemie.

Można bez najmniejszego problemu, sam tak zrobiłem i jest wszystko Ok.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj intensywnie wykorzystuje ten ROM, moje spostrzeżenia:

- Telefon przyspieszył, jest to odczuwalne po LQ3;

- Rysik zaczął lepiej działać, o wiele przyjemniej się nim nawiguje po telefonie;

- Bateria - nie schodzi mi już w oczach jak w poprzednich ICS; (podczas pisania postu, wysyłałem sms'y - około 15, GPS w autobusie przez 5 minut. W ciągu 30 minut 3% stracił, myślę, ze to zadowalający wynik.)

- Wi-Fi, 3G - zasięg bez zmian - jest dobry, nie gubił sygnału;

- Wydajność w grach i aplikacjach nieznacznie, ale wzrosła;

- Przy odblokowaniu nie mam opóźnienia, telefon wchodzi bez problemu w DeepSleep;

- Rozmówca nareszcie słyszy mnie głośno i wyraźnie;

Jak coś jeszcze zauważę, dopisze.

Ogólnie 4.0.4 pozytywnie mnie nastawił do Samsunga. Szkoda, ze producent nie wyda na Notki Androida 4.1 JB (nie ma co się oszukiwać, jeżeli nawet.. to dopiero pod koniec roku. Nie wypuszcza wcześniej, bo muszą jakoś zachęcić do kupna NOTE 2). Na szczęście magicy z CM pracują już nad tym.

Wgrywałem w następujący sposób:

Mając LQ3 magicznym kodem wykonalem full wipe, sformatowałem wewnętrzna pamięć, następnie Odinem Mobi wgrałem jeszcze raz LQ3 i dałem Root'a.

Ściągnięta wcześniej wersje 4.0.4 skopiowałem na telefon i wgrałem za pomocą Odin Mobi zaznaczając odpowiednie opcje aby wykonać kolejne Full wipe i pozostawić Root'a.

Gotowe.

Słyszałem o wielu problemach z tym urządzeniem. Według mojej starej zasady - odczekaj kilka miesięcy po premierze i dopiero kup, ale nie na Allegro. Mój egzemplarz wyprodukowano w pierwszym kwartale tego roku, nawet baterie mam z kwietnia. Nie mam problemów z wyświetlaczem, błąd z wyświetlaniem griadmentów jest praktycznie nie zauważalny, a żeby zniwelować resztę ustawiłem tryb ekranu na Dynamiczny. Nie mam również problemu z ICS, nadmiernym grzaniem i wydajnością.

Zawsze z pierwszymi egzemplarzami sa problemy.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez michal.d98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR

chyba troszkę przesadzasz, że zawsze są problemy z pierwszymi egzemplarzami ja swojego nota kupiłem w październiku zeszłego roku i nie mam żadnych wymienionych po wyżej problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może troszkę przesadziłem ale podejrzewam, że około 1/3 wszystkich pierwszych egzemplarzy jest wadliwa - bardzo dużo ludzi ma problem z ekranem - wyświetlanie griadmentów. Raczej wątpię, że to wina oprogramowania. Mam dwóch znajomych na LQ3 i u jednego są gorsze griadmenty niż u jego kolegi.

Odnośnie Niemieckiego softu - nareszcie rozmówca słyszy mnie głośno i wyraźnie :)

chyba troszkę przesadzasz, że zawsze są problemy z pierwszymi egzemplarzami ja swojego nota kupiłem w październiku zeszłego roku i nie mam żadnych wymienionych po wyżej problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi